casper nirvana 14.1 wireless sorunu

Konu, 'Casper Notebook' kısmında ugurel tarafından paylaşıldı.

1. ugurel

ugurel Yeni Üye

arkadaslar casper nirvana 14.1 " cp 1860 laptop da vistadan, win xp ye gectim.wilreless driverlarini yukledim
    realtek 802.11 g 8187 wireless driverını yukledi. windowsun kendi wireless yazılımı ile ceken kablosuz agları goruntulemeye calısıtgımda eskiye nazaran cok daha az ag ortaya cıktı.
    wireless tan girmek icin intel in proset wireless yazılımını indirip kurdum calısmadı dogal olarak
    realtek in sitesinde ise 8187L modeline ilişkin utility programı mevcut onu indirip kurdugumda gene wireless calısmadı
    bugun wireless ın calısıp calısmadıgını sanırım yeniden benim wireless modemi sisteme tanıtıp kurmam lazım
    wireless a girmek icin nasıl bir yazılım kullanmam gerekir ?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bence ek yazılıma gerek yok. windowsun kendisi gayet başarılı.
    aygıt yöneticisinde sorun var mı?
    çeken ağlara bağlanabiliyor musunuz?

3. ugurel

ugurel Yeni Üye

hocam airties wireless modemime baglanabiliyorum airties in yazılımı ile ama aynı yerde asus laptop ile kablosuz aglara intel wireless proset ile baktıgımda sifresiz aglar da ortaya cıkıyor ve bu aglara asus laptop basarılı bir şekilde baglanıyor, casper da ise bu aglar windows un kendi yazılımında cıkmıyor bile

4. gunerkar

gunerkar Yeni Üye

öncelikle bu tür yorumlarda basitce yorum yapan arkadaşları kınıyorum [alkis] onlar kendilerini biliyorlar 3 5 kere windows kurarak forumlarda bişi olmaya çalışmayın boşuna. kapasiteniz çok göze batıyor bazen bilmemek daha iyidir boş yere konuları doldurmayın örnek arkadaş yazmış wirrellessda ünlem var biride cevap vermiş işte aygıt yönet.sağtuş yap sorun giderde yüklenecektir be insanoğlu o adam farklımı yapmıştır sanki. yada şöyle bi cevap wirrelles açma düğmesi var onu aç çalışcak. yada şu casperin dandirik ftp adresini vermek gibi böyle boş yorumlarnızı kendinize saklayın ben mesela bu duruma çok sinir oluyorum bu tür bi sorun yaşadım adam karşısında aklı geri insan var gibi şu basit driver yükleme şekillerinden bahsetmiş yada çalışmayan linkler falan filan ...arkadaşın sorununa cevap veriyorum casper kadar lanet bi notebook yok kendi ftp adresinden orjinal sürücüsünü indirsende sorun yaşayabilirsin XPYE çevirdin için forumda diğer arkadaşın dediği gibi yanlış sürücü indirmiş olabilirsin VİSTAYA GERİ ÇEVİR ŞU LANET LAPTOPU

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu şekilde negatif yorumlarınızı kendinize saklayınız. Birşey biliyorsnaız paylaşın, akdi halde kuru kalabalığa gerek yok.

Sayfayı Paylaş