Casper Netbook UW2 Xp Format Sonrası Sorun

Konu, 'Casper Notebook' kısmında By_KoRKuLooK tarafından paylaşıldı.

1. By_KoRKuLooK

By_KoRKuLooK Yeni Üye

Öncelikle Herkeze Selam... Benim casper Uw2 minibook um var .. Ben bu minibook u xp ye çevirmek istiyordum nitekim başardımda sata raid sürücülerini entegreledim biostan ide yi ayarladım falan . bu bilgisayarda güncellemeleri programları ve oyunları yüklüyorum ( Warcraft 3 ve age of empires 2 ) yükleme sırasında en az 4-5 kere reset istiyor onuda yapıyorum .. tüm kurulumlar bittikten sonra bilgisayarı kapatıyorum FAKAT minibook u açtıgımda UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME mavi ekran hatası alıyorum.. Sorun nerde Bir türlü çözemedim . YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKDAŞLAR....

2. Reis6321

Reis6321 Yeni Üye

Ramı değiştirmeyi bi dene

3. By_KoRKuLooK

By_KoRKuLooK Yeni Üye

Windows 7 de sorunsuz çalışıyor ama sistemde kasmalar oluyor ozamanda win 7 agır geliyor .. RAM le ilgili değildir...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Xp cdsini tekrar takın, kurulum yapacakmış gibi CD den boot edin, ekrandan kurtarma konsolu için r'ye basın. Gelen msdos ekranına sadece chkdsk yazıp entere basın.

5. By_KoRKuLooK

By_KoRKuLooK Yeni Üye

Onlarıda Denemiştim olmamıştı parametre hatası veriyordu sürekli... Şimdi Minibook un Hdd si 2 ye ayrılmıştı tek parça haline getirdim . ve Windows Xp de Framework + Microsoft Security Essentials + Media Player 11 + İnternet Explorer + Microsoft Visual C++ Güncellemelerini dışında başka güncelleme yapmadım . 3 gündür sorunsuz kullanıyorummm sorun yokk...

Sayfayı Paylaş