Casper Laptop Driverleri Burada...

Konu, 'Casper Notebook' kısmında erhancoult tarafından paylaşıldı.

1. erhancoult

erhancoult New Member

Herkese Merhabalar;

Driver arşivine devam ediyorum arkadaşlar.Ek olarak Casper notebook driverlerini linkten temin edebilirsiniz...

ftp://213.194.123.227/Notebook/

Paylaştıkça artar... :)

Sağlıcakla

2. wellnesscoch

wellnesscoch New Member

arkadasım fttp uzantılarında soru oluyor.ben bir çoğunu bilgisayarıma yükledim.burada onları nsl yayınlayabilirim?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

rapidshare.com a atabilirsin.

4. wellnesscoch

wellnesscoch New Member

tabi bendekiler nirvana tw7 modeli için geçerli.diğerlerine uyumlu olurmu bilemem

5. wellnesscoch

wellnesscoch New Member

ya ben onlara nsl atıldığını bilmiyorum?

6. wellnesscoch

wellnesscoch New Member

arkadaslar ben ftp uzantıdan nirvana tw7'nin ses ve webcam driverlarını yükleyemedim.yardımcı olursanız sevinirim...

7. The Wind

The Wind New Member

Neden yükleyemediniz?Linklerde sorun yok gibi gözüküyor.

8. N999

N999 New Member

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, linkteki FTP'deki klasörlerde büyük i harfi var, FTP'de sorun çıkarabilir, benim Windows Server 2003 İngilizce, sorun çıkarıyor, ayrıca Driver yerine DRİVER gibi aptalca yazan adamada ne denir bilmem.

9. BJK_by-Ram

BJK_by-Ram New Member

Dostum teşekkür ederim ama bunları ftp den çekmek cok sıkıntılı olacak gibi :(
    Neyse teşekkür ederim.

10. huseyin34

huseyin34 New Member

rapid uysı arkadaşlar aslında casper in driverlerı nı rapide atsa daha hızlı ıner casper ftp den ıondırıyor ve çok yavaş ındırıyor .Yerli firmalar möaalesf altyapaıya para yatırmıyor.Sadece satış amaçaları .rapid üyesi arkjadaş varsa bari bir kısmını upload ederlerse vatan mıllet yararlanır dıye duşundum.

Sayfayı Paylaş