casper EAA-89

Konu, 'Casper Notebook' kısmında zombielit tarafından paylaşıldı.

1. zombielit

zombielit Yeni Üye

casper eaa-89 veya diger seri numarası tw3 driverlerinden xp için ses kartı driverini bulamadım nt için olanı var ama xp için yok ses kartını driverini nasıl bulabilirim ! tşklr

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ses kartı ne marka?

3. zombielit

zombielit Yeni Üye

vallahi bilmiyorum ne marka oldunu casper notebook eaa-89 diye yazıyo arkasın da ve cd sindede tw3 yazıyor

4. zombielit

zombielit Yeni Üye

tşklr hallettim saka .

5. redfairy

redfairy Yeni Üye

olur inş

6. redfairy

redfairy Yeni Üye

yardımcı olucakmısız az önce konu açtım kağattınız neden yardımcı olmuyosunuz buradan konuşuluyo diyosunuz ama buradan kimsenin bi şey hakakın yorum yaptğı yok sebeb ne ses kartınız markasını sormuşsunuz adam benim söylediklerimi söymeiş hallettim demiş insan nasıl halletiğinide yazardı bunaldım burada darlandım bi yardımcı olun. [ofof] [ofof] [ofof]

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yadım alabilmek için önce nasıl soru soracağınızı öğrenmelisiniz.
    Size ses kartınız konusunda yardımcı olabilmek için ses kartınızın üreticisi gerekiyor. İlk mesajımda bu sormuştum zaten. Ancak hala cevap alamadım. Size ne için yardımcı olacağımızı bilmeden size nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsunuz.

Okumanız gereken iki konu var bence;

notebook-genel-f24/driver-arayanlar-mutlaka-burayi-okusun-t788.html

http://www.belgeler.org/howto/smart-que ... intro.html

8. pierrecassi

pierrecassi Yeni Üye

markası realtek ama driveri biraz sorunlu bende bulamadım bulursa size direk bütün driverlerin kurulu oldugu exe dosyasını verecegim..

inşallah.

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu forumda en az 100 farklı yerde realtek xp ses sürücüsü var. Asus f3sr konusuna bakarak başlayabilirsiniz.

10. asus53

asus53 Yeni Üye

11. tangocache

tangocache Yeni Üye

bu sorunu çözen var mı ben de sitesinden dahi indirip kurdum olmadı

12. aarizaa

aarizaa Yeni Üye

arkadaşlar önce intel High Definition Audio (Azalia) driver ını indirin kurun sonra size bir dosya eksik diyecek sonra elinizde mevcut olan notebook unuzun driver ı içinde var olan dosyayı gösterin ve kurulumu bitirin.
    ben böyle yaptım ama akla karayıda seçtim yani :lol:

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

arkadaşlar bu konunun içinde çözümün nerede olduğunu yazmışım zaten. bir zahmet iki satır okuyunuz.
    armut piş ağzıma düş olmasın.

14. aesir

aesir Yeni Üye

adamların ftgp serveri sorunlu driverlar inmiyo hata veriyor . başka sitelerde araştırıyorum ... bilen arkadaşlar varsa burdan link verebilirlerse sevinirim.

15. gokhantiknaz

gokhantiknaz Yeni Üye

saka arkadaşım merhaba mesajını okudum ama intel High Definition Audio nerden indirebilirim. yardımcı olabilir misin_*

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş