Casper CPP1860-8B04 hakkında yardım

Konu, 'Casper Notebook' kısmında ugurel tarafından paylaşıldı.

1. ugurel

ugurel Yeni Üye

merhaba arkadaslar ben bu laptopı bimeksin katalogunda gordum.Kampanya yapmıslar 699+ dan 566 dolar+kdv e indirmişler
    ozellikleri de dual core 1.86, 1gb ram, 80 gb sata hd, 128 mb paylasımlı ekran kartı, 1.3 mp kamera, dvd combo ve 14.1 inch ekran

ozelliklerine gore iyi bir bilgisayar gibi gorunuyor ama kullanan var mı ?casper ların oldukca fazla ısındıgı ve fanının da bu yuzden cok fazla calıstıgını okudum.ben acer 4315 ile bu casper arasında kaldım.acer 499 dolar+ kdv ve cell 1.86, 512 mb ram ...

sonuc olarak kullanan varsa yorumunu almak isterim
    simdiden tesekkurler...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İşlemcisi daha güzel ama dvd yazıcısı yokmuş. Dvd yazmam diyorsanız mantıklı bir seçim olabilir.

3. ugurel

ugurel Yeni Üye

dvd rw a zaten ihtiyacım yok
    bu bilgisayar sadece internete girmek ve skype dan gorusme yapmak icin kullanılacak.
    aletin stabil ve teklemeden calısması tek aradıgım ozellik.Ancak casper vista kullandıgı icin 1 gb ram ile vista nasıl calısır bilmiyorum.Daha dogrusu suanki laptapımda xp oldugu icin bilemiyorum.Vistanın yavas oldugunu soylediler ancak boyle bir casperda nette gezmek skype da konusma yapmak icin de vista yavas kalır mı ?

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bence yavaşlık sorunu falan çekmezsiniz,çekerseniz de 1 gb ram alırsınız ve sorununuz çözülür.ama genel olarak casper tavsiye etmem,diğer markaların da ucuz modelleri var piyasada bence biraz daha bakın.

5. borris

borris Yeni Üye

dediğin markanın aynı özelliklerini ben kullanıyorum vista starter vardı ancak çok sorun yaşadım kaldırmadı sanırım xp yükledim ve şu anda gayet hızlı. Oyun oynama bakımından bişey bekleme çok zorlanıyor ekran kartı düşük olduğu için. Dahili hoparlörüde idare eder 14 inç olması sorun değil ufak bi yapısı var oyun hariç her işinde rahatça kullanabileceğin bir bilgisayar. Nede olsa yerli malı

Sayfayı Paylaş