Casper CN-P8700A Hakkında görüşleriniz.

Konu, 'Notebook Genel' kısmında mfcansiz tarafından paylaşıldı.

1. mfcansiz

mfcansiz Yeni Üye

Casper CN-P8700A Hakkında görüşleriniz.Casper nirvana serisinden herhangi birini Kullanan arkadaşlarım varmı?Nasıl memnunlar mı?Ürün Özellilleri:
    CPU Teknolojisi Intel® Core™ 2 Duo
    CPU Ailesi Intel® Centrino®2 Islemci
    CPU Numarası P8700
    CPU Hızı 2,53 GHz
    CPU Bus Hızı 1066 Mhz
    CPU Ön Bellek 3MB
    RAM Kapasitesi 4096MB
    RAM Tipi DDR2
    RAM Bus Hızı 667 Mhz
    HD Kapasite 320 Gb
    VGA RAM 512 Mb
    VGA Chipset Markası NVIDIA
    VGA Chipset Modeli Geforce 9600 GS
    Ekran Boyu(inch) 15.4
    Monitör Tipi WXGA TFT Parlak Renkli Ekran
    Maksimum Çözünürlük 1280*800
    Optik Sürücü DVD±RW Double Layer
    Mobil Özellikler BlueTooth, Kamera, Kart Okuyucu, Wireless
    İşletim Sistemi Win Vista Premium Tr
    Vatan Bilgisayar : http://www.vatanbilgisayar.com/productD ... I_ID=37358
    Bu Da Teknosa: http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/P ... NOTEBOOK63
    Linkleri Acill Yorumlarınızı Bekliyorum.Kdv İndirimi bitmeden Almayı düşünüyorum.

2. Error!

Error! Yeni Üye

Özellikleri Gayet Güzel Ama Tek Kötü Yanı CASPER :)

3. mfcansiz

mfcansiz Yeni Üye

Casperde ne kçtülük gördün kardeş Niye yadırgıyorsun???

4. Error!

Error! Yeni Üye

Ben Sevmiyorum Nedenmi Çok Basit

Casper Kullanan BÜTÜN arkadaşlarım Şikayetçi 1
    Arkadaşlarımın Notebook unu ara sıra kullanıyorum tasasrımı,dış yüzeyde kullanınlan parçalar felan hepsi BASİT malzemeler 2
    Çok Aşırı Derecede Isınması Vede Isındığı Zaman Üst Yüzeydeki Plastiklerin Hemen Sıcaklığı Vermesi Vede ZIRT-OIRT fan açması 3
    Servis Olayının 0 Olması Arkadaşın Bios Sıfırlanmıştı Dedim Halledelim Yok Dedi Servisine Yollıyıcam Yolladı 2 ay bekledi ne bekledi arıyor parçası yanmış parça bekliyor yurt dışından diyo.Sizin Fabrikalar Tr de değilmi evt ee daha ne parça bekliyorsunuz diyoruz+parçalıkda bir durum yok diyoruz anlıyorlarki karşı taraf saf değil KEM-KÜM buda 4 ;) sayılacak daha çok şey var aklıma geldikçe Yaşadıkça buraya yazarım ;)

5. mfcansiz

mfcansiz Yeni Üye

ne zaman böyle sorunlarla karşılaştın(kaç Yıl önce).Kusura bakma soru fazla soruyorum ama bilgilenmem gerek.
    Şimdiki nirvana kullanan arkadaşlarım ısınma yok diyor ve memnunlar Önceden Casper çok sorun çıkartıyormuş.Ama son 1-2 yıldan beri sağlam bir şekilde teknik servis ve kaliteli makina üretiyor.

6. Error!

Error! Yeni Üye

Ben Bu Problemlerin Hepsini Geçen Yaz Yaşadım.
    Siz Öle Diyosanız Öle Olsun Ben Sizin Fikirlerinize Karışmıyım :) Sonuçda O Notebook'u Ben Değil Siz Kullanıcaksınz.Bu Benim Görüşüm ;)

7. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

Notebook'da insan gibidir istediğini yapmazsan istediğini veremez oda :) Error! sanırım arkadaşLarın pcye çok yükLenen kişiLer şuana kadar herkez HP den şikayetçi ama ben birşeyini göremedim nedense herkez kendi başına bişeyLer diyo. ısınma sorunu ben 1 senedir kuLLanıyorum hemde en şikayet ediLen modeLLerin hepsini kuLLandım 2,3 arkadaşımda ısınma sorunu var 1 2 gün veriyim bak bi neden kaynakLanıyo faLan dediğinde peki bakiyim dedim ve aLdım nedense kuLLanırken küçücük bir ısınma geLmedi kuruLan programLar pcye bazen çok yükLenebiLiyo. ve vista kuruLu oLduğu için arka fonda çaLışıyo farkında oLmuyo kimse ve bir insan biLe o kadar işi yapmaya kaLkınca ter içinde kaLıyo heLeki bu notebook doğaL oLarak oda ısınıyo xD normaL kuLLanıcıLardan şikayet geLmiyo zaten.notebook'nLa ne kadar uğraşırsan oda seni o kadar uğraştırıyo gibi bişey. 2 sene kadar casper kuLLandım. ne ısınma ne yazıLımsaL ne başka bir sorunum oLdu tamam kasaLar HP, Toshiba vs. gibi notebookLar kadar hoş değiL ama fiyatada bakıcak oLursak özeLLikLerine göre diğer tasarımı iyi oLan notebookLardan baya bir düşürüyoLar fiyatı. servisinde bir kötüLük görmedim şuana kadar bir sorun çıkmadı bende servise faLan gitmedim ama arkadaşım 3 senedir kuLLanıyo ve şuana kadar 1 kere gitmek zorunda kaLdı pek fazLa driver vs. biLmediği için aradı. aradığı an açıLdı ve baya iyi şekiLde iLgiLeniLdi yardım ediLdi haLLedemeyince servise getirmeLesini istediLer ve anında haLLediLip veriLdi hangi servis veriyo notebook'u yazıLımsaL bişeyi oLduğu zaman anında yapıLıp günü gününe? bence iyi bir seçim ve gayet iyi özeLLik fiyatıda gayet iyi özeLLikLerine göre tasarımda normaL 4 5 sene çıkıcak oyunLarı normaL düzeyde de çok rahat oynuyabiLirsin 8400 Le biLe gta 4 ü fuLL seviyede oynuyorum 9600 Le düşün yani. kendi tercihin en iyisini sen verirsin tabi ama ben öneririm seçimin gayet güzeL .. ;)

8. Error!

Error! Yeni Üye

Seçim Sizin Karar Sizin;) yalnız vistanın arka planda çalıştığını biliyorum ;) xp yüklüydü arkadaşımda sadece defter bildiniz bir defter gibi kullanıyordu.okulda notlarını felan tutuyordu bilemem belki şans belkide öle ama BENİM yaşadıklarım bunlar ;) karar sizin

9. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

geneLLeme yaptığınız için yazdım bende casper'ı herkezin kötü tanımaması için ee türkiyenin prestiji nede oLsa :) doğrudur vardır bazı notebookLarda servisten çıkış hataLı oLabiLiyo ama geneLLeme yapmamanız gerekirdi. arkadaşLarınız en iyi yapıcağı şeyde 2 ay'a geLdiği için para taLebi isteyip tek okuL notLarını tuttuğu için bir netbook aLması daha iyi oLabiLirdi sanırım. hem kendi rahatLarda hem parasının bir çoğu cebinde kaLırdı ;)

10. keeper086

keeper086 Yeni Üye

bu model yerine başka bir ürün alabilirsin sony fw390jas mdeolini alabilrsin

İŞLEMCİ: Yeni Nesil Intel Montevina 1066 MHz. 2.4 GHz. 3 MB Cache Bellek P8600 İşlemci
    RAM: 4 GB DDR2 800 Mhz. (Max. 4 GB) Ram
    HDD: 250 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 3650 Max. 2280 MB Ekran Kartı

4 GB DDR2 800 MHZ (Max 4GB) Ram
    250 GB SATA (5400Rpm) HDD
    Microsoft Windows Vista Home Premium Ing./Tr.(64 Bit

Sayfayı Paylaş