Casper 9E95B - Wireless Aygıtını Görmüyor

Konu, 'Casper Notebook' kısmında SiNaPSiS tarafından paylaşıldı.

1. SiNaPSiS

SiNaPSiS Yeni Üye

Casper Nirvana CPR 2000 9E95B model bilgisayarımı Vista'dan XP'ye çevirdim. Format aşamasında yeniden başlatıcağı sırada Pc kapandı, ama geri açılmadı. Pc'nin yanına gidip baktığımda güç ışığı sarı(kapalı ve şarjda anlamında) yanarken, sol üst tarafta Normalde Pc açıkken yanan mavi ışık yanıyordu. Bi garpilik vardı. Kasa çok ısındığından kendini kapatmış olabilr diye düşündüm çünkü kasa çok sıcak ama Pc kapalı durumda olduğundan Fan dönmüyordu. (Arada çok ısınınca kapanıor)
    Hiç bi şekilde kapanmayınca ben de fişten çektim ve bataryasını çıkardım aletin. Tüm ışıkları falan söndü ama, bilgisayarı açıp XP yi kurduktan sonra Intel Pro Wireless 2200'ü görmez oldu. (Aygıt yöneticisnde bırakın hatalı olmasını, böyle bir şey yok bile)

Acaba Pc anormal bi şekilde kapanırken Bu aygıt yanmış olabilir mi?

Üstüne formatlayıp Tnc XP, sonra o da görmeyince tekrar Orijinal XP, gene olmayınca eskiden kullandığım Vista'yı da kurdum fakat durum gene aynı. Ağ anahtaırını açma tuşuna bassam da bi hareket yok. Bu aygıta kesin bişeyler oldu.
    Ne yapabilirim?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

donanımsal bir soruna benziyor. Servise göndermeniz gerekir.

3. SiNaPSiS

SiNaPSiS Yeni Üye

Malesef öyle görünüyor. Casper hem de. Çekiceğim var servisten. Zamanında çok alma dediler ama.. [ofof]

4. SiNaPSiS

SiNaPSiS Yeni Üye

konuyu silebilirsiniz serviste hallettim [bravo]

5. yalnız_yolcu

yalnız_yolcu Yeni Üye

kardeş aynı sorun bizdede var nasıl halloldu

6. SiNaPSiS

SiNaPSiS Yeni Üye

yanlış driver kullanmamdan olmuş. driverları verirken 2 farklı kartın wireless driverını veren servisin mantığını da anlamış değilim bu arada.

Sayfayı Paylaş