Call of Duty: Modern Warfare 2

Konu, 'Oyun Genel' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Bu Sabah Erken Kalkıp..Asya Bilgisayara Gittim Oyun Raflarında Call of Duty: Modern Warfare 2 Gördüm Gördüğüm Gibi Sonra Elimde Gördüm :)Hemen Alıp Kasaya Doğru Yaklaştım (OYUN ORJİNALDİR İLK ORJİN OYUNUM CRYSİS 2.DE Call of Duty: Modern Warfare 2 OLDU ) Gerekli Ödemeyi Yapıp Okula Gittim..Tabi 2 Ders Boyunca Üstündeki Yazıları Felan İnceledim
    Eve Geldim Tabi İçim Bir Kuşku Oyunu Çalıştırcakmı Pc ... Neyse Oyunu 15 DK lık bir yükleme aşamasından sonra masaüstünde Call of Duty: Modern Warfare 2 Simgesi Geldii... Bismillah Diyerek tIKLADIK :)

VEE :)

şu menüyü görünce yaşadığım sevinci kimse bilemez :)

Oyunun Grafikleri TeK kelimeyle mükemmel
    Oyunun Seneryasu (2 BÖLÜM BİTİRDİM) oDA mükemmel
    oyunun oynanışı felan kısaca her yöneyle 10 numara

tavsiyemdir arkadaşlar sorularınız varsa buyrun burdan cvplıya bilirm

2. ihtiyar18

ihtiyar18 Yeni Üye

kardeş benim 2 sorum var
    1. oyunu kurdum oyunun bi simgesi var normalde sp (single player ) olan bi süre sonra o simge değişio değişik bi dosya resmi gelio onu nasıl düzeltirim
    2. oyunda bi yere kadar geldim şu 4-5 kişi ile bi yeri basıolar milleti tarıyolar ya silahlarla o bölümün belli biyerine kadar normal ama yanımda bi flaş yada bomba patlıyor sonra oyun sapıtıyo kendi kendine hareket edio eline bomba alıo etrafa atıo düz gidio kendi kendine options dan control e de baktım değişen bişi yok bi yardım ederseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş