C650D-10Q ürün incelemesi... Toshiba notebook...

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında myayla tarafından paylaşıldı.

1. myayla

myayla Yeni Üye

Toshiba’nın C650D-10Q modeli yeni Satellite modellerinden . C650D-10Q modelinde Amd nin yeni işlemcilerinden V120 kullanılmıştır. Bu işlemci 2.2 GHz lik bir hıza sahip ve giriş seviyesinde ki ve ev kullanıcılarının isteklerini karşılayabilecek bir işlemcidir.

C650D-10Q modeli artık tüm yeni model notebooklar da olduğu gibi DDR3 ram kullanmaktadır. Bilindiği gibi bu ramlar DDR2 ramlara göre daha hızlılar.

C650D-10Q modelinde Amd işlemci kullandığından dolayı yine kendi firmasına ait olan Ati ekran kartı kullanılmıştır. C650D-10Q modelinde kullanılan ATI Mobility Radeon HD 4250 Ekran kartı oyun oynayacak veya yüksek tasarım yapacak kullanıcıları tatmin etmeyecek ve yetersiz kalacaktır. Bu model ekran kartı Intel ekran kartlarından biraz daha iyi ve bazı oyunları oynamanıza yarayacaktır.

C650D-10Q modelinde fiyat uygun olsun diye fazla bir masrafa girilmemiş ve işletim sistemi bile Basic işletim sistemi kullanılmıştır.

C650D-10Q modeli piyasada ki çok uygun (neredeyse netbook fiyatına) fiyatına bakıldığında bu özellikler çok fazla gelmektedir.
    Benim tavsiyem bir netbook almaktansa C650D-10Q modelini almanızı tavsiye ederim.

C650D-10Q modelinin başlıca özellikleri:

İŞLEMCİ: AMD 2.20 GHz. 512 KB Cache Bellek V120 İşlemci
    RAM: 2 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    SABİT DİSK: 250 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 4250 Max. 2048 MB Ekran Kartı
    İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Basic Tr-İng

Bu çok uygun ve işinizi fazlası ile görecek C650D-10Q modeli hakkında fiyat bilgisine buradan bakabilirsiniz…

Sayfayı Paylaş