Büyük Gün Yaklaşıyor!

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında kuzi tarafından paylaşıldı.

1. kuzi

kuzi Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar;
    Büyük gün yaklaşıyor heyecan ve ecel teriyle ben odaamın en kuytu köşesinde bekliyorum.13 Haziran 2008 tarihinde karne alacaz.Karne biraz (2 yada 4 zayıf)kötü.Sanırsam kalıyorum(Zaten dersleri geçsem kreediden kalacam).Arkadaşlar hakkınızı helal edin :cry: .Daha 2 hafta felan var ama olsun genede.Sizleri çOOkk özleyecem :( .Diğer dünyada'da net varsa arada takılırız.Bu sırada olaki sağ kalırsam Ankara'da Dışkapı Acilde 420.numaralı yatakhanede komaya girmiş bir durumda olurum(Önceden odayı ayırttım mezara param yetmedi).

Kuzi Oğlu Kuzi
    Kuzide Kuzi
    Doğum Tarihi:09.05.1992
    Ölüm Tarihi :13.06.2008
    RUHUNA EL FATİHA [aglamak]

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ah be kuzi'm,sana diğer tarafta iyi şanslar dilerim,güle güle [flowers]
    Ben de o gün 7. sınıf öğrencilerime karnelerini vereceğim..

3. kuzi

kuzi Yeni Üye

Sağol abi öbür taraftan selam söyleyeceğin biri varsa söyle.İsteğin felan varsada söyle.Cekinme Emrah abi.O günkü katliyama sebep olan hocalardan biri olma Emrah Abi.Öbür dünyada ben o hocaya soracam zaten. :evil: .

4. karaf

karaf Yeni Üye

13 haziran günü bende birilerini bu duygulara iten bir hocamı olacağım acaba?

Ders: Matematik
    Konu: Sınıftan seçilen bir öğrencinin notunun 1 olma olasılığı (çok, hemde çoook)

Walla elimden geldiğince geçme puanını düşürüyorum (30-35 lere kadar neredeyse) serbest piyasa koşulları gereği ama yinede birileri üzülebiliyor tabii.

Kim bilir belki o gün bir mucize olur bir bakmışsın hiç zayıf yok haa.
    Umut fakirin ekmeğidir:))
    Sen şimdiden hazırlamışsın zaten o güne fazla yıkılmazsın diye düşünüyorum.

5. kuzi

kuzi Yeni Üye

Cok sağolun hocam.Çok güzel moral verdiniz [alkis] .Ama kalmıyacam sanırsam [gulmek]
    Dersler iyileşiyor.Umarım iyileşecek. :?

Allah hiç kimsenin başına gıcık hoca vermesin ben bunu istiyorum.Gıcıklığı bir yana bir gün el kaldırmaktan korkuyorum(Erkek hocaya tabiki).Azımı yüzümü kırsın yeterki ben ona bi tane geçiriyim(Bu gün dayak yediğim hocadan bahsediyorum :D )

Sayfayı Paylaş