Bütün notebooklar için nVidia'nın son ekran kartı sürücüleri

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. reis_3

reis_3 Yeni Üye

anladım Ahmedcan öncelikle teşekkürler.bulunduğum yerde laptopa bakan kişiler onboard demişlerdi o nedenle karasız kaldım.demek ki sadece ekran kartını değiştirmem yeterli olacak...

2. Bay_y

Bay_y Yeni Üye

inf dosyasının olduğu link sanırım iptal olmuş bende Dell vostro 3300 ekran kartını yükleyemedim hemen hemen tüm nvidia driverlını yükledim ama sonuç olumsuz bu inf dosyasını nerden bulabilirim biliyormusunuz ? :roll:

3. gokhan0303

gokhan0303 Yeni Üye

slm hocam inf dosyası oldugu bölüm dowloand yapamıyoruz sorun var sanırsam yardımcı olurmusunuz

4. kudretcity

kudretcity Yeni Üye

Allah Razı olsun oldu

5. endop55

endop55 Yeni Üye

Casper Nirvana H36 xp 32b driver yüklemede sorun devam ediyor. cihaz 64b işletim sistemi 32b ve ekran kartı GT320M

yardımınızı rica ederim

6. artur_2929

artur_2929 Yeni Üye

Asus K42JC nViddia Geforce 310M ekran kartı kullanan bilgisayarıma XP işletim sistemini kurdum
    bu adresteki driverleri kurdum hiç bi sorun çıkmadı Ekran kartı hariç.asus-notebook-f4/asus-k42jc-k42jc-vx117r-notebook-xp-driverlari-t13285.html

sizin vermiş oldugunuz sayfadan ekran kartı driver'inin indirip içine INF dosyasını yapıştırdıktan sonra kurulum yapıyorum bilgisayarı yeniden başlattıgımda ekran kartı hiç tanıtılmamış gibi.ama program ekle kaldıra bakıyorum driver orada kurulu halde görülüyor.

yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

7. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

NVIDIA GeForce 310M bunun xp driverinı bulamadım ....

8. ekkeklik

ekkeklik Yeni Üye

Lenova B560
    Nvidia GT310M Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)
    Lütfen Y

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurunuz.
    Sorun devam ederse recoveyr yapmanızı öneririm.

10. hilmi0707

hilmi0707 Yeni Üye

Sayın saka;
    İlkönce verdiğin emekler için teşekkürler
    Casper h36 laptopa nvidia gforce gt320m için bahsi geçen sitede yayınlanan 270.73 versiyonu ve INF dosyaını indirdim. Kurulum da sorunsuz olarak devam etti. Sadede en sonda kurulumun bitmesi için sistemi yeniden başlattım. Bilgisayar yeniden başlayınca kurulumla ilgili herhangi bir şey devam etmedi. Ve donanımları kontrol ettiğimde ekran kartı üzerinde ünlem işareti var. Aygın yöneticisinden güncelle dedim ama değişiklik olmadı. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler...

Sayfayı Paylaş