Bütün notebooklar için Ati ekran kartı sürücüleri

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu yeni notebooklarda aynı anda hem tümleşik hem de harici ekran akrtı olabiliyor.
    Bundan dolayı karışıyor sanırım.

2. oZquR26

oZquR26 Yeni Üye

Dostum benim Toshiba Satellite A210 marka Windows Xp Profesyonel 32 bit dizüstüm var fakat http://www.driverheavendownloads.net/ati.htm bu adresten verdiğin hiçbirşeyi uyduramadım. ekran kartımda müthiş müthiş sorunlar var. bilgisayarımı atsam daha iyi yani. hiçbir şekilde oyun falan oynayamıyorum. lütfen bana yardımcı oLurmusun.. cevabını 4 gözle bekliyorum..

ekran kartı : ATI Radeon Mobility HD 2600

http://img80.imageshack.us/img80/355/19313453.jpg

işletim sistemim : Windows XP Profesyonel 32bit

http://img17.imageshack.us/img17/8537/69498742.jpg

yardımcı olursan çok ama çok sevinirim..

3. ib.kara

ib.kara Yeni Üye

arkadaşlar merhabalar.Ati mobility radeon hd5470 kendi sitesinden aradığımda nb üretici sayfalarının linkini veriyor.? kesinlikle yok? yardım edermisiniz?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. ayberg_73

ayberg_73 Yeni Üye

6. fetqe

fetqe Yeni Üye

s.a

acer aspire 5740g kulanıyorum ve ati mobility radeon 5470 ekran kartım var , pcyi win 7 ' den xpye çevirdim... yukardada dediklerinizin hepsini yaptım hatta o driverin verildigi sitedeki tüm xp driverlerini denedim , aygıt yoneticisindende yuklemeyi denedim bir sonuca ulaşamadım ne yapmam gerek şimdi çaresiz kaldım...

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

8. berksever

berksever Yeni Üye

ya arkadaş senden allah razı olsun tam 5 saatten beri uğraşıyorum gözlerim gitti başım ağrıyo en sonunda sizin yardımınızla yaptım gerçekten çok teşekkür ederim koskoca ülkede hiçbir forum yer vermemiş detaylı bi şekilde vermişsede yarım yamalak eksik bilgi çok sağollln

9. özgüür

özgüür Yeni Üye

Burda söylenen her şeyi yapım ama ekran kartını bir türlü kuramadım. Toshiba Satellite A300-15a modelinde laptobum var ve ekran kartını kurarken böyle bir hata alıyorum. " Kurulum varolan donanımınız veya işletim sisteminiz ile ilgili uyumlu bir sürücü bulamadı. Kurulumdan şimdi çıkılacak." bu sorunu nasıl halledebilirim yardımcı olursan sevinirim saka bey.

10. özgüür

özgüür Yeni Üye

Sorun çözüldü. Yanlış yazılım sonucu bu hatayı alıyormuşum güncel sürümle sorun düzeldi.

11. 1zMitLi

1zMitLi Yeni Üye

bu Driveri indirdim kurdum yazıdakileride yaptım saatlerdir ugrasıyorum ama bende bi çözüm bulamadım. manuel olarak tanıttıgımda donanım güncellendi diyor fakat ünlem hala üzerinde... yeniden baslatmama ragmen.. yardımcı olabilecek varmı acabaa.. :(

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

13. isyanq4r

isyanq4r Yeni Üye

ben yapamadım yardımcı olursanız sevinirim. 4. adımda kaldım. orda listeden seçin yazıyo ama orda bir sürü şey var ben anlamadım bilemedim hangisini seçeceğimi. win xp 64 bit ati mobility radeon 4570 ekran kartım bu listeden hangisini seçmem gerek link atarsanız sevinirim

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

http://www.driverheavendownloads.net/ati.htm
    Bahsedilen sitede şunu arayın ve çıkan satırdaki sürücüyü indirin.
    ATI Catalyst 8.11 (x64 Edition)

15. maxell

maxell Yeni Üye

kardeş bende samsung r540 var

benim ekran kartının özelliği pcı express ati modifility radeon hd 4530/4570
    yol genişliği 64 bit yazıor

bende 32 bit xp var

ben işletim sistemini xp 64 demi çevirmem lazım

ekran kartını yükleyemedim aygıt yöneticinde ekran bağdaştırıları diye bişi yok

lütfen yardım....

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o bitlerin birbiri ile uzaktan yakından alakası yok.
    Windows xp 32bit kurabilirsiniz.

17. maxell

maxell Yeni Üye

sitede anlattıklarını yapıorum sürücü yükleniyor ancak ekran bağdaştırıcılarında sürücü hala gözükmüyor....aygıt yöneticisinde sarı rente video denetleyicisi(vga)yazıor yani sürücü yüklenmemiş...ne yapmam lazım...

18. PeriliKral

PeriliKral Yeni Üye

çok teşekkürler.. [alkis]

19. Ruco

Ruco Yeni Üye

Admın İşletim sistmime uygun olnı ınırdıgım zaman hata alıyorum yardım edermısın ?

20. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam olarak ne yapıyorsunuz ve tam olarak ne hatası alıyorsunuz.
    Notebook marka ve modeliniz nedir?
    Ekran kartınız nedir?

Sayfayı Paylaş