Bu Laptobu Alayımmı HP Probook 4510s Özellikler,Resimler

Konu, 'Notebook Genel' kısmında guncul tarafından paylaşıldı.

 1. guncul

  guncul Yeni Üye
  Ben Bu Laptopu Küçük işler için ve metin2 oynama için alıcağım metin2 zaten 64 mb ekran kartı 1 gb ram istiyor ve gerisi film,müzik dinleme photoshop kullanmak sizce fiyatı özelliklerine göre iyimi internetten hepsi buradada alsammı kapıda ödemede varmış?

  İşte Almak İsteğim Bilgisayar İle ilgili bilgiler

  Fiyat/Teknik Özellikler:
  Fiyat: 655,99 USD +KDVKDV Dahil 1.177,98 TL

  [​IMG]


  Eğer fazla güce ihtiyaç duyan bir çalışansanız, o halde HP’nin ProBook s-series dizüstü bilgisayarları işinizi görecektir. Laptop Magazine sitesi bu ürünün resmi duyurusu daha yapılmadan detaylı bir incelemeden geçirmiş. Siteye göre Probook 4510s sağlam bir yatırım.
  Tasarım ve performans açısından LM’den yüksek puan alan 4510s, 4.5 saatlik pil ömrüyle de kendi sınıfında öne çıkıyor. Chiclet tarzı klavye biraz esnek, ancak tam donanımlı numerik klavye güzel bir ödül gibi. 15.6 inç’lik, 1366×768 çözünürlüklü ekran oldukça etkileyici. Mat ve parlak kaplamayla satılan 4510s’in.

  Fiyat/Teknik Özellikler:
  Fiyat: 655,99 USD +KDVKDV Dahil 1.177,98 TL

  Kaynak detaylı bilgi:
  http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pro ... d=bd760071


  İnceleme:

  Yabancı bir site incelemesidir türkçeye çevrilmiş halidir kaynak:
  http://translate.google.com.tr/translat ... ory_state0  Eksiler:
  --------------------------------------------------------------------------------

  •Awkward touch buttons Beceriksiz dokunmatik tuşlar
  •No fingerprint reader No parmak izi okuyucusu

  Artıları
  --------------------------------------------------------------------------------

  •Polished design Cilalı tasarım
  •Above-average battery life Ortalamanın üzerinde pil ömrü
  •Bright 16:9 display with good viewing angles iyi görüş açısı olan parlak 16:09 ekran
  •Durability and security features Dayanıklılık ve güvenlik özellikleri
  •Comfortable keyboard with number pad numara pad ile rahat klavye  Hızlı Teknik Tam Specs
  --------------------------------------------------------------------------------
  CPU: 2.1-GHz Intel Core 2 Duo T6570 CPU: 2.1 GHz Intel Core 2 Duo T6570
  Operating System: Windows Vista Business (32-bit) İşletim Sistemi: Windows Vista Business (32-bit)
  RAM/Expandable to: 2GB/8GB RAM / genişletilebilir: 2GB/8GB
  Hard Drive Size/Speed: 250GB/5,400 rpm / 5400 rpm Sabit Disk Boyutu / Hız: 250 GB
  Optical Drive: 8X DVD±RW Optik Sürücü: 8X DVD ± RW
  Display/Resolution: 15.6 inches/1366 x 768 Ekran / Çözünürlük: 15,6 inches/1366 x 768

  2009 27 Nisan ile Dana Wollman üzerinde


  The ProBook 4510s offers style and substance for business users on a budget. ProBook 4510s iş kullanıcıları için bir bütçe tarzı ve madde bulunuyor. At $699, this 15.6-inch machine is a good performer for the price and comes with plenty of business-friendly durability and security features, not to mention good battery life. 699 $, bu 15,6 inçlik makine At fiyat için iyi bir sanatçıdır ve iş dostu dayanıklılık ve güvenlik özellikleri değil, iyi bir pil ömrü söz bol gelir. Plus, it looks stylish, complete with glossy touches and a raised keyboard. Ayrıca, göründüğünden şık, parlak dokunur ve kabartma klavye ile tamamlamak. Although it lacks a fingerprint reader and the touchpad buttons take some getting used to, this laptop is a solid investment for those who can't splurge for HP's premium EliteBook line. bir parmak izi okuyucu ve touchpad butonları yoksun olsa da alışmak biraz alır, bu laptop edenler HP Premium EliteBook hat için savurganlık edemez için sağlam bir yatırımdır.

  Design Dizayn
  Although the ProBook is HP's entry-level brand for business users, its design is far from dull. ProBook iş kullanıcıları için HP'nin giriş seviyesi bir marka olmasına rağmen, tasarımı çok sıkıcı değil. Underneath the glossy (and fingerprint-prone) black lid, the chassis has a mix of textures: a glossy keyboard deck, a satin palm rest, and a speaker strip lining the top. (ve parmak izi eğilimli) siyah kapak parlak altında, şasi ve doku karışımı: parlak bir klavye deck, bir saten avuçiçi bir hoparlör şerit üst astar. Because the bezel is thin, it's easy to focus instead on the bright 16:9 display. bezel ince olduğu için, kolay yerine parlak 16:09 Ekranda odaklanmanız önemlidir. As an added touch, the power and QuickLook 2 buttons and LED lights all glow turquoise blue, which also keep the design interesting. Ek bir dokunuş olarak, güç ve 2 düğme ve LED ışıklar da tasarım ilginç tutmak tüm kızdırma turkuaz mavisi, QuickLook. The notebook is also available in red (HP calls it merlot)—a pleasant surprise for a business machine. Notebook ayrıca kırmızı mevcuttur (HP bir iş makinesi için merlot)-hoş bir sürpriz diyor.

  At 5.6 pounds, the ProBook is not unreasonably heavy for a 15-inch system. £ 5,6 anda, ProBook makul bir 15-inç sistem için ağır değildir. Because of its 16:9 display, it has a wider footprint, at 14.6 x 9.8 inches. onun 16:09 ekran nedeniyle,, 14,6 x 9,8 inç olarak daha geniş bir ayak izi vardır. And with a thickness ranging from 1.2 to 1.5 inches, it's less svelte than some other 15-inch systems. Ve kalınlığı değişen 1,2-1,5 inç, daha az svelte dan başka 15 inç sistemleri's.

  Keyboard and Touchpad Klavye ve Touchpad
  One of the freshest parts of the ProBook's design is its keyboard: it's the first HP laptop that features island-style keys. Bir ProBook tasarımının taze parçaları kendi klavye: bu ada tarzı tuşları özellikleri ilk HP laptop kullanıcısı. This layout makes any budget notebook look more refined. Bu düzen daha sadeleştirilmiş bir bakış herhangi bir bütçe defter yapar.  On the one hand, we took quickly to the keys' slightly textured, scratch-resistant finish and their comfortable spacing. Bir yandan, hızla aldı anahtarları 'hafif dokulu, çizilmeye dayanıklı kaplama ve rahat bırakma. The deck has a number pad on the right, which you don't often see on 15-inch systems. Güverte Sık sık 15-inç sistemlerinde görmüyorum sağda, bir sayı yastık vardır. The keyboard is spill-resistant, to boot. Klavye sıvı sızdırmaz, çizme etmektir. On the other hand, once we started pounding out documents a bit more furiously, the keyboard flexed a little. Öte yandan, bir zamanlar biz biraz daha öfkeyle belgeleri dövme başlayan klavye biraz fleksiyondayken. Then again, this might have something to do with the fact that we tested a preproduction unit. Sonra tekrar bu şey aslında bir üretim öncesi birim test yapmak olabilir. HP says that the final units offer structural changes designed to reduce the keyboard's flex. HP, son birimlerinin yapısal değişiklikler klavyenin flex azaltmak üzere tasarlanmış teklif söyledi.  The 3.3 x 1.7-inch touchpad is plenty large, and the rubbery texture provides just the right amount of friction. 3,3 x 1,7 inç dokunmatik bol geniş ve lastik doku sürtünme sadece doğru miktarda sağlar. The touch buttons, meanwhile, feel like trap doors. Dokunmatik tuşlar arada tuzak kapı gibi hissediyorum. Instead of being straightforward push buttons, they're hinged at the top, so only the part closest to the edge of the notebook depresses. Bunun yerine basit tuşları olma, onlar üst defter kenarına, bu nedenle sadece bir parçası en yakın menteşeli konum moralini bozuyor. To put it another way, it's kind of like pressing a piano key. Başka bir deyişle, bu tür bir piyano tuşu gibi. We would have preferred traditional buttons. Biz geleneksel düğmeleri tercih ederdik.

  Display and Sound Ekran ve Ses
  The bright, LED-backlit 15.6-inch (1366 x 768) display has very good viewing angles, thanks to its matte finish (a glossy BrightView screen with increased contrast is available for the same price). Parlak, LED-arkadan aydınlatmalı 15,6 (kendi mat (artmış kontrast parlak BrightView ekranı 1366 x 768) ekran çok iyi görüş açıları vardır, teşekkür inç kullanılabilir aynı fiyat için). We were able to watch an episode of Heroes on DVD from the sides and with the lid dipped down. Biz kapağı DVD Heroes üzerine olay başardık an için seyretmek ile yan ve aşağı batırılmış. Aside from making movies look more cinematic, that 16:9 aspect ratio is a practical choice for business customers because the lower profile helps out on airplane trays—not that we expect many users to travel with this system too often. Kenara film yapmaktan daha sinematik, düşük profile yardımcı oluyor çünkü 16:9 görünüş oranlı, kurumsal müşterilere için pratik bir seçim olduğunu göz uçak tepsileri-değil ki birçok kullanıcı bu sistem ile çok sık seyahat bekliyoruz.

  When playing music, including tracks by Coldplay, The White Stripes, and Pearl Jam, the speakers sounded pleasant overall but tinny at max volume. Ne zaman Coldplay parçaları dahil Müzik çalarken, The White Stripes ve Pearl Jam, hoparlörlerin maksimum hacim hoş genel ama teneke gibi de geldi. Dialogue from video clips on Hulu.com was clear, however. Diyalog Hulu.com video klipleri net Ancak edildi.

  Ports and Webcam Limanlar ve Webcam
  The ProBook 4510s has a thorough selection of ports: Four USB 2.0 ports, VGA and HDMI output, Ethernet and modem jacks, a Kensington lock slot, and headphone and mic ports. ProBook 4510s liman tam bir seçim vardır: Dört adet USB 2.0 portu, VGA ve HDMI çıkışı, Ethernet ve modem girişleri, bir Kensington kilit yuvası ve kulaklık ve mikrofon portları. It also has a 5-in-1 memory card reader and an ExpressCard/34 slot for low-profile mobile broadband cards. Aynı zamanda bir 5-in-1 hafıza kartı okuyucusu ve düşük profilli mobil genişbant kartları için bir ExpressCard/34 yuvasına. None of the ports are on the back; most are on the sides of the notebook, with the headphone and mic ports and the memory card reader on the front side. liman hiçbiri geri olduğunuzu; en notebook yanlarındaki, kulaklık ve mikrofon portları ve ön tarafında hafıza kartı okuyucusu ile vardır.

  The 2.0-megapixel webcam showed pleasant lighting in both still shots and VGA video. 2,0 megapiksel web kamerası hem de atış ve VGA video hoş aydınlatma gösterdi. Stills, in particular, included an impressive amount of detail, such as the shine in our hair. Stills, özellikle, bizim saç parlaklık gibi detay etkileyici bir miktar dahil. Video captures looked smooth, but because it's fixed focus, the image drifted in and out of focus as we moved around in front of the camera. arkamızı kamera önünde yürürken Video yakalar pürüzsüz, ama baktım o odak sabit çünkü, görüntü ve flu sürüklendi.  Ben Bu Laptopu Küçük işler için ve metin2 oynama için alıcağım metin2 zaten 64 mb ekran kartı 1 gb ram istiyor ve gerisi film,müzik dinleme photoshop kullanmak sizce fiyatı özelliklerine göre iyimi internetten hepsi buradada alsammı kapıda ödemede varmış?
   
 2. guncul

  guncul Yeni Üye

  Acil yardım 4-5 gündür oldu cevap yazan yok lütfen :cry:
   
 3. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  Fiyatına göre mantıklı bir laptop bence.
  eğer oyun da oynayacaksanız 1gb ekran kartlı bir notebook alın. Çok oyun oynamazsanız bu işinizi görür.
   

Sayfayı Paylaş