'bluetooth peripheral device'

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında serdar E500 tarafından paylaşıldı.

1. serdar E500

serdar E500 Yeni Üye

'bluetooth peripheral device' ı nerden bulabilebilceim konusnda yardımcı olur musunuz ???

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Büyük ihtimalle bluetooth driveriniz eksik.
    Notebookunuzun markası ve modelini yazmalısınız.
    Everest programı ile bluetooth cihazınızın üreticisini de öğrenebilirsiniz.

3. muverrih

muverrih Yeni Üye

bende asus f3sv notebook var, bluetooth açtığım zaman "bluetooth peripheral device" yükle mesajı geliyor bilgisayar ile birlikte gelen dvd lerden yükleyemedim. internettende bulamadım. bu konuda yardımcı olursan sevinirim.
    şimdiden teşekkür ederim

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

asus forumunda asus f3sv konusunda sürücüler var

5. hallowman2005

hallowman2005 Yeni Üye

Arkadaşlar bu konuyla ilgili henüz bir çözüm yok ama her an bulunabilir yalnız şunu belirteyim onca forumu dolaştım ama hepsinde hemen hemen aynı çözüm önerileri var lakin problem sizlerin sistemlerinizdeki bluetooth cihazınızla ilgili değil o cihaza bağlanan cihaza ait sürücülerde var. Mesela sisteminize yeni bir telefonun (örnek verirsek benim cihazım N95) bluetooth ile bağlantı sihirbazını kullanarak bağlantı yaptığınızda bu cihaza ait modem audio vs. gibi yeni sürücüleri yüklenmektedir sözkonusu sürücülerde N95 veya sizin kullanmakta olduğunuz telefona ait sürücülerdir. Velhasılı boşuboşuna bilgisayarınızın bluetooth cihazı ile uğraşmayın sürücülerini kaldırıp yeniden yüklemeyin. illada bir çözüm aranacaksa bu telefonunuzun üretici firmasında aranması gerekmektedir. Bu sorun eski işletim sistemimiz yani xp de pc suite yazılımını yükleyerek çözülebiliyordu. Yukarıda her an deme nedenimde bu yani nokianın çıkaracağı yeni versiyon bir yazılımla bu sorun çözülebilir. Herkese kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş