blue screen code 0x00000116 (dv6645et)

Konu, 'Hp Notebook' kısmında bariscolaker tarafından paylaşıldı.

1. bariscolaker

bariscolaker Yeni Üye

arkadaşlar bilgisayarımı tv'ye bağlarken bi anda blue screen hatası verdi kodunu yukarda yazdım, bilgisayar hiçbişekilde açılmıyor bir çok şey denedim (recovery disc'i kullanarak yeniden sistem kurdum, restart yapınca yine aynı şey, eski bi tarihe dönmeyi denedim, sistem geri yükleme noktası bulamıyor diyo vs..) aldığım mağazaya götürdüm. baska bi recovery disc denediler aynı şey oldu. harddiskte problem olabilir deyip servise göndermemi söylediler. 10 gün içinde bu problemi çözmem gerekiyo ama servis eve kargo şirketini fln yollucak, bi de serviste ne kadar kalcak onu da bilmiyorum. bu noktada sizce yapabileceğim başka bişey var mı??? yardımcı olursanız sevinirim...

2. karaf

karaf Yeni Üye

Anlattığınıza bakılırsa sorun ciddi, kanımca servise gönderip (evet beklemek sıkıcı ama...) sonucu görmeniz daha iyi.

3. _ersin

_ersin Yeni Üye

Diskte bad sector oluşmuş olabilir.Umarım sadece bad sector vardır disk değiştirilir sorun değilde başka önemli bişey varsa cihaz açılır filan birsürü iş inş. sadece diskte problem vardır arkadaşm dert etme hp servisleri bahsedilenler gibi değil işlerini iyi yapıyolar ve emin ol cihazın 15 günde geri gelir problem çözülmüş bi şekilde zaten gelmesede 30 iş günü bitince o cihazı almak istemezsin yenisini veriyolar böyle bi hakkında var

Sayfayı Paylaş