blue ray

Konu, 'Notebook Genel' kısmında mertbulakeri tarafından paylaşıldı.

1. mertbulakeri

mertbulakeri Yeni Üye

merhabalar,

genel bir bilgisayar kullanıcısıyım.asus f3sr imi 2 hafta önce yere düşürüp açma kapama düğmesinin orada kırıklık oluşmasına sebep oldum...tamire yolladım tamir etmek için 720 $ + kdv istediler ve bende bu durumda yeni bir cihaz ararım daha iyi diye düşündüm.

benim fikrim alacağım yeni notebook umda blue ray oynatıcı ve tabi hdmı çıkış mutlaka olmalı eğer ddr3 ram olacaksa enaz 3 gb olmalı eğer ddr 2 olacaksa fark etmez, boşta olsa olur elimde (2+1) 3 gb var zaten..işlemci core 2 duo en az 2.2ghz olmalı desem (ama p ve t arasındaki farkı bilmiyorum maalesef) :-( ...ekran kartı ideal olsun yeter oyun oynamıyorum mesela 256 mb de olur 512 de.hdd 250-300 gb arası gibi desem.

yani bunları sölesem ve sonuna 1700-1800 tl fiyat aralağı da desem...sizce böle bir alet bulabilmek mümkünmü?bu arada herkezden bi lenovo dur duyuyorum..özelliklere bağlı kalmaksızın lenovadan gelebilecek tavsiye varsa duymak isterim.

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

anasayfamızda solda yer alan notebook seç alanından istediğiniz kriterlere uyan notebook ları görebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş