BIOS Güncelleme

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında Flaming0 tarafından paylaşıldı.

1. Flaming0

Flaming0 Yeni Üye

[imdat] Merhabalar, elimde Sony Vaio VGN-FS415S dizüstü bilgisayar var. Ve dizüstü bilgisayarımda Sony'nin kendi ürünü olan Vaio Update programı yüklü ve bu program BIOS Update buldu fakat BIOS Update yapmamın sistemime ne gibi artısı veya eksisi olacaktır veya BIOS Update yapmam bir sorun teşgil eder mi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Güncellemeler genelde bir sorunu çözmek için çıkar.
    Sony nin sitesinde bios numarasının yanında hangi sorunu çözdüğü yazıyor mu, baktınız mı?
    .

Eğer bir sorun yaşamıyorsanız bende gerek yok.

3. NEOXLL

NEOXLL Yeni Üye

Bende Sony VAIO VGN-NS160ES laptop var XP kurdum driverlar sorunsuz çalışıyor ama bilgisayar başladığında donma oluyor taki bir tuşa basana kadar bir tuşa bastıktan sonra sorunsuz çalışıyor BIOS tan mı kaynaklanıyor sorun acaba WİN 7 kurdum aynı sorun tekrar etti. Yardımcı olursanız sevinirim.

4. enderak

enderak Yeni Üye

kurduğun bir programdan olabilir ama ilk kurulumdan itibaren var ise bios güncelleyerek sorunu çözdüğünü yazan bir forum yazısı görmeden güncelleme derim özelliklede vaio programı ile siteden kendin bul ve yükle güncelleme programlarına pek güvenme derim

5. NEOXLL

NEOXLL Yeni Üye

XP ve WİN 7 kurduğum zaman bilgisayar resetlenip tekrardan başladığında bile aynı sorunu verdi. Ekrana Windows yazısı geliyor soluk bir şekilde bir tuşa basınca windowsa giriyor. BIOS u update yaptım kendi sitesinden ama sorun değişmedi. Neden kaynaklanıyor anlamadım. Sağol yine yorumun için enderak.

Sayfayı Paylaş