bimeks müşteri hizmetleri hakkında

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında withhonour tarafından paylaşıldı.

1. withhonour

withhonour Yeni Üye

merhaba arkadaşlar
    toshiba satellite a300d-127 notebook satın aldım daha 24 saat bile olmadı ilk açtığımda farkettim zaten bir adet ölü pixel var ve izmir bornova bimeks ten satın aldım satan arkadaş 30 gün içerisinde herhangi bir sorun olduğunda direk değişim yaptıklarını söyledi ancak başka bir yerde ölü pixel de değişim için en az 3 adet olması gerektiğini daha az olduğunda değiştirmediklerini söylemişti sizce değiştirirler mi ne yapmalıyım? bir de laptop umun ses açma tuşunun bir sınırı yok sonsuza kadar dönebiliyor bu normal midir? ve son olarak bimeks için müşteri hizmetleri çok kötü bir firma olduğu söyleniyor daha önce haberim yoktu böyle bir eksiklikten acaba değişim konusunda sorun çıkarırlar mı ya da değiştircez deyip oyalama durumu olur mu ki aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

ilk 7 gün koşulsuz iade ve değişim söz konusudur(tabiki üründe deforme olmaması durumda)30günü tamamlayan diğer günlerde de üretici firmanın onayını alarak değişim söz konusudur.Normal standartında b sınıf panel ekranlarda 3 adet ölü pixel altı kusur sayılmamakta ama ürünü bahsettiğin gibi yeni aldıgın için eksik aksesuar vermeksizin tüm kutu ve aksesuarları ile götürdüğünde büyük bi ihtimalde değiştirilecektir.ses açma tusununda sonuna kadar dönmesi normal sınırı yoktur.

3. withhonour

withhonour Yeni Üye

merhabalar
    cevaplar için teşekkür ederim. 22 ağustos cuma günü aldığım ürünü 23 ağustos cumartesi günü sorunsuz bir şekilde değiştirme işlemini gerçekleştirdim. forumlarda okudğum "bimeks in müşteri hizmetleri berbat" temelli yazıların hepsine buradan birer [ban] son derece iyi ve güleryüzlü elemanlar ile çok iyi hizmet veriyorlar herhangi birşey satın almak isterseniz kesinlikle kafanız takılmamalı derim ben. biraz reklam yapar gibi oldu ama karşılaştıklarımı paylaşmak istedim teşekkürler...

Sayfayı Paylaş