[Bilgi] Office 2007 dosyaları nasıl açılır.

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Bildiğiniz gibi office 2007 dosyaları normal şartlarda office 2003 ve diğer eski sürümlerde çalışmıyor.
    Bu sorununun önüne geçmek için microfost bir yama yayınlamış.
    Gerekli çeviriciyi buradan indirebilirsiniz. Programı kurduktan sonra açmak istediğiniz dosyaya tıklamanız yeterlidir.

Docx dosyaları nasıl açılır. Xlsx dosyaları nasıl açılır. Pptx dosyaları nasıl açılır. Docx dosyası nasıl açılır. Xlsx dosyası nasıl açılır. Pptx dosyası nasıl açılır. Docx dosyalarını açmak, Xlsx dosyalarını açmak, pptx dosyalarını açmak

microsoft office 2007 2003 file format converter

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sanırım word belgeleri için docx uzantısını doc şeklinde kaydedince sorun çözülüyor ama tabi otomatik çevirmesi daha pratik,paylaşım için sağol.

3. maviokyanus

maviokyanus Yeni Üye

Teşekkürler bu konu hakikaten sıkıntı yaratan bir durumdu... [bravo]

4. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Ben şu şekilde kullanıyordum. Farklı kaydet diyince bu seçenekler seçildiğinde açılıyordu sorunsuz. Ama Emrah'ın dediği gibi otomatik çevirmesi daha iyi

Ekli Dosyalar:

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer sende office 2007 varsa zaten sorun yok. Ama otomatik oalrak docx kaydedip arkadaşına yollarsan ve onda office 2007 yoksa o dosyayı açamaz.

6. serkanharita

serkanharita Yeni Üye

paylaşımın için teşekküler

7. kuzi

kuzi Yeni Üye

Bende yeni gördüm.Sağol saka abi [flowers]

8. iGroN

iGroN Yeni Üye

Teşekkür ederim çalışıyorsa benimde çok işime yarıyacak . .

9. eyesofscorpions

eyesofscorpions Yeni Üye

saka kardeşim açamaz demişsin ama .docx şeklindeki uzantıyı .doc a çevirince acılıyor.
    2007 olmadıgı için dosyayı zaten dosyayı otamatık olarak dosyaadı.docx diye goruyor onu .doc yapınca bitti gıttı:)

Sayfayı Paylaş