Bethesda: "Fallout 3'e 200 Farklı Son!"

Konu, 'Oyun Genel' kısmında MooNLiFe tarafından paylaşıldı.

 1. MooNLiFe

  MooNLiFe Yeni Üye

  [​IMG]

  Duyurulmasından bu yana geçen neredeyse bir yılın ardından, Oblivion'un yapımcılarının üzerinde çalıştığı Fallout 3 ile ilgili yeni bilgiler geldi.

  Yirmili yaşların ortalarında olan PC oyuncuları için ayrı bir yeri olan, Black Isle efsanesi Fallout'un yeni oyununun, Oblivion'un yapımcısı Bethesda Softworks tarafından hazırlandığı haberi geçtiğimiz yaza bomba gibi düşmüştü. Aradan geçen 10 ayı aşkın sürede, oyunla ilgili çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan yapımcılar, o zamanlar verdikleri bazı bilgilerde değişiklik olduğunu açıkladı.

  Bu değişiklikler, şüphesiz oyunculara müjde gibi gelecek. O zamanlar Oblivion kadar geniş bir evrene sahip olmayacağı ve daha az NPC içereceği söylenen Fallout 3 ile ilgili konuşan Bethesda yetkilisi Todd Howard, oyunun içerik olarak tamamlanmasıyla birlikte hesapladıklarının neredeyse iki katı büyüklükte olduğunu ve Oblivion'a yaklaştığını belirtti. Kolaylıkla 100 saatin üzerinde bir oynanış sunabilecek olan Fallout 3'te ayrıca oyuncunun kararlarına göre şekillenen 200'ün üzerinde farklı oyun sonu da görülebilecek.

  PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkacak olan Fallout 3'ün bu yılın sonbahar aylarında doğru çıkması bekleniyor...

  NOT: ALINTIDIR!
   

Sayfayı Paylaş