Bende istiyorum yardııııımmm!!!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında trip13 tarafından paylaşıldı.

1. trip13

trip13 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar.Ben foruma yeni üye oldum ve bir dizüstü almak istiyorum,foruma biraz göz gezdirdim fakat ben kendi adımada bir yardım istesem yardımcı olabilir misiniz?

fiyat aralığım 1.400 ytl - 1.750 ytl ...

ben oyun delisi biri değilim oynadığım oyunlar futbol oyunlarından ibaret managerlik,fifa,pro evaulation falan da filan :)

çok zor kazandığım parayı kolayca sorun yaşayabileceğim bir cihaza vermek istemiyorum...asgari ücretliyim anlarsınız işte ne demek istediğimi.peşin alacağım için fiyatı ona göre düşünürek yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkür ederim [bravo]

2. trip13

trip13 Yeni Üye

bilgisayarı peşin alıcam onu göz önünde bulundurarak fiyat esnekliğini düşünün..bide bi modeli soracağım inşallah bu sefer yanıt alırım

ASUS F3SG240DV C2T8300 2.4 2G250G 15.4 VSTP NV9300 ???? sizce nasıl

izmir'de en uygun fiyata notebook nerden alırım izmir'de bulunan arkadaşlardan ilgili olan varsa yardımcı olsun lutfen...

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Verdiğiniz model size uygun bir model,alabilirsiniz kanımca,Toshibalara da bakabilirsiniz...

4. trip13

trip13 Yeni Üye

arkadaşım alakana teşekkür ederim.fakat ben bu sitede beklediğim ilginin zerresini görmedim hep böylemidir bana mı böyle burası????

5. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Asus F3SG240DV Bütçenize uyacak iyi bi laptop...Özellikleride gayet iyi ;)

Sayfayı Paylaş