Beko BNB 557P laptoptan ses gelmiyor???

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında By_inanilmaz tarafından paylaşıldı.

1. By_inanilmaz

By_inanilmaz Yeni Üye

arkdaslar Beko BNB 557 P markali laptopumdan ses gelmiyor müzik dinlerken aniden gitti, bütün driverler ve ayarlari tamam agıt yöneticisnden baktigimda da sorun görünmüyor herhangi bir ses ayarida kapali degil.
    açiliş kapanişta da hiçbir ses gelmiyor kulaklik taktigimda da ses gelmiyor..
    Sırf bu yüzden ya düzelir umuduyla 3 defa formatladim.
    (( !! )) Ama bazen bazen işte laptopu actigimda ses geliyor oda cok kısa ve ses normalden hızlı geliyor
    video yada klip oynarken bile görüntü ses gibi hızlı ilerliyor yani 3-4 saniye birden gidiyor..

fikri olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum şimdiden tşk ederimm!!! [ofof]

2. Error!

Error! Yeni Üye

donanımsal bir probleme benziyor bence bir teknik servise veyahutta garantiye gönderin derim ben

3. By_inanilmaz

By_inanilmaz Yeni Üye

teknık servıste ne yapabilirlerki garantısı coktan bıttı. donanılsal derken nasıl bısey olabilir? bende bulgarıstanda ögrencıyım yapabilecegim bişeyse yapmak istiuorum

4. Error!

Error! Yeni Üye

en azında bir gösterin yani sonuçda yapılmasını istemiyomusunuz ? teknik servise bir bırakın onlar bulurlar ne derdi olduğu ;) biizm burdan yani forumdan yapa bilceğimiz bir şeye benzemiyor

Sayfayı Paylaş