asusun tek. ser. bir rezalet

Konu, 'Asus Notebook' kısmında ferhat1283 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ferhat1283

ferhat1283 Yeni Üye

Evet arkadaşlar benim asus f3m modeli bir laptopum vardı.ekranda görüntü gelmemeye başladı doğal olarak bende servise gönderdim.Ama Tecrübe ile sabit olmuştur rezalet bir servis sistemi var.dün ve bugün şehirler arası yaklaşık 90 dakika telefonda bekleme bir adet dahi yetkili muhatap olamadım bilgisayar hakkında hiç bir bilgi alamadım mail attım cevap vermediler.Anlamıyorum koskoca asusun teknik servisinde müşteri hizmetlerine bakan sadece bir kişimi var.Midem bulandı ve teknik servis olarak berbat bir teknik servis anlayışı ve halen uğraşıyorum bu gidişle asustan bir yetkili bulmam için en az 200 saat şehirler arası konuşma daha doğrusu bekleme yapmak zorunda kalacam.Ve size şunu söyleyeyim eğer teknik servisine güvenipte eğer asus alacaksanız sakın ha sakın ha hem moraliniz hemde telefona ödediğinz para sizde kalsın

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kod:
    # Üretici ve / ve ya satıcı firmalar ve ürünleri ile yaşadığınız problemleri, şikayetleri sitemize yazmayınız. Bu gibi durumlarda ilgili kurumlara başvurunuz. (tüketici hakem heyeti vb gibi). Bu tür mesajlar silinebilir ve ya kilitenebilir. Mesajı yazan üye siteden uzaklaştırılabilir.
    site-kurallari.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş