Asus'un hangi modeli?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında cehennemli tarafından paylaşıldı.

1. cehennemli

cehennemli Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. foruma bakındım ama göremedim.onun için açıyorum bu konuyu. ben notebook alacağım. araştırdım ve çoğu kişi beni asus almam konusunda yönlendirdi. hp alacaktım normalde. şimdi nette baktığım kadarıyla asus f3sa modeli güzele benziyor. ama asus da çok fazla model var ve hepsi farklı seriler. hp gibi aynı serinin üst modelleri gibi değil . yada bana öyle geldi bilmiyorum. size sorum siz hangi notebook u önerirsiniz?
    f3sa mı? yoksa daha farklı bir model mi? 2.4 ghz , 2048 mb ram (max 4 gb yapılabilir) iyi ekran kartlı bi notebook bakıyorum ve f3sa bu özelliklerde gördüğüm kadarıyla?
    önerileriniz?
    birde f3 serisinde bir süre sonra boyası kalkıyor diye şikayetler gördüm başka sitelerde. doğruluk payı nedir?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus f3sv ye de bakabilirsiniz. Aralarında çok faza bir fark yok ama f3sv daha uygun fiyatlı.

3. cehennemli

cehennemli Yeni Üye

evet sv ye baktım. ama şey diyorlar. sa da ekran kartı gddr2 yada 3 müş galiba, sv de ddr2 imiş. sa nın e.kartı daha iyiymiş yani. onun için f3sa yı düşünüyorum, 2400 ytl bende max 2500 ytl bütçe ayırmıştım zaten. ama başka alternatifleriniz varsa bekliyorum. yada başka marka oolarak öneriniz varsa onuda dinleyebilirim. bir kere alayım tam alayım istiyorum. şu ilk aldığım masaüstünü kullanıyorum. PIII 800 Mhz. sadece ekran kartını değiştirdiim ve nfs undergrand 2 oynayabiliyorum. program olarakda dreamweaver 7 çalıştırıyor.8i açmıyor :D yani iyi dayandı gene. bu bilgisayar gibi dayanacak birşey olsun istiyorum.

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben f3sa daki ekran kartıyla f3sv dekinin aynı vga chipsetli olduğunu biliyorum.DDR3 destekli ekran kartları çok pahalı,hiç sanmıyorum hd 2600 ün ddr3 olduğunu...

5. wulfgar

wulfgar Yeni Üye

ben f3e serısı almıstım oldukca uygun bır fıyata ve su ana kadar memnunum denebılır sadece kapak sorunum var su an ıcın ama bu da her elekronık cıhaz da basına gelebılır.. :( o da benım basıma geldı servıse verıcem sanırm ama ıslerım yogun ve lap topu kullandıgım ıcın veremıyorum :)

Sayfayı Paylaş