ASUS'tan oyuncunlara yeni bir Notebook: G70

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  [​IMG]

  G70 çift grafik motoru, çift sabit disk yuvası ve çift fan sistemi başta olmak üzere en önemli sistem bileşenlerindeki çift yapısıyla yüksek performans sunuyor. Yüksek tanımlı görsel ve ses özellikleriyle oyun deneyimi sunan G70, iki tane bağımsız Nvidia 8700M GT grafik motoru barındırıyor. SLI teknolojisine paralel olarak çalışan ve 1024MB GDDR3 fiziksel bellekle donatılmış olan G70, oyunlarda benzersiz kesintisiz görüntü performansı sunuyor.

  G70’in toplamda 640GB kapasiteye kadar destekli depolama için iki sabit disk sürücü yuvası bulunuyor. Böylece her türlü veri ve medya dosyası için yeterince depolama alanı bulunmasının yanı sıra, oyun içeriklerinin diğer medya ve dosyalardan ayrı tutulması için ilave bir seçenek de sunmuş oluyor.

  Intel Core 2 Extreme işlemci kullanan G70, kullanıcıların birçok özelliğini yönetebildiği ve Standard, Turbo ve Turbo Extreme CPU performans seviyelerini seçebildiği ASUS Direct Console yazılımına sahip. Çift çekirdekli işlemci, çift grafik motoru ve çift sabit disk depolamasının uyumu ile G70, 3DMark 2006’da 8.116 (Vista Ultimate 32-bit, 1024x768) ve 8.208 (Vista Ultimate 64-bit, 1024x768) skorlarını elde ediyor.

  Çift Ekran
  Yüksek performanstan ödün vermeyen dizüstü oyun bilgisayarı olarak tasarlanan G70, 17” WUXGA (1920x1200) Full HD ekran özellikleri ile geliyor. Ana LCD ekran, 8ms gibi tepki süresine ve yüksek parlaklıkta görsel rahatlık sağlayan çift lambaya sahip. Kritik sistem bilgilerini, gelen e-posta/mesaj uyarılarını ve kişisel mesajları gösteren ikinci bir ekran tarafından desteklenerek, tam ekran modunda oyun oynama sırasında kesintisiz oyun keyfi sunuyor.

  Çift Ses Gücü
  High-definition (yüksek tanımlı) konseptini tamamlamak için G70, Dolby Home Theater ve Altec Lansing hoparlörlerle donatılmış en üst seviye ses özellikleri ile donatılmıştır. Toplam 4 hoparlör en iyi 3-D surround efektler vermesi için bilgisayarın 4 köşesine stratejik olarak yerleştirilmiş. Ayrıca, geliştirilmiş oyun ortamı için öndeki hoparlörlerin ses seviyesindeki değişikliğe göre renk değiştiren ışıklar bulunuyor.

  computerworld.com.tr
   

Sayfayı Paylaş