Asusmu Toshibamı??

Konu, 'Notebook Genel' kısmında angelic84 tarafından paylaşıldı.

1. angelic84

angelic84 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, 7 yıllık bir arçelik laptopun anakartını çatlattıktan sonra yeni bir laptop alma aşamasına geldm, hediye olarak geldiği için neden arçelik falan dye dalga geçmeyin =))

Benim takıldığım 2 bilgisayar var, Asus ve Toshiba. Ben genellikle ya okey oynayp mzk dnlerm yada photoshopla uğraşrm, msnden bahsetmiyorum bile çnkü hertürlü msn açık..Bana kasılmıcak, tam oyunun ortasnda bellek bitti diye uyarı çıkarmayan bir notebook lazm..Ayrıca servisi iyi olan ve parçaları kolay bozulmayan bişey olması lazm..:(

Modelleri hemen yazıyorum..
    1) TOSHIBA SATELLITE L300-22L INTEL DUAL CORE T3400 2.16GHZ 3GB 320GB 15.4" (1.050TL )

2) ASUS N50VC210DV INTEL CORE 2 DUO T6500 2.1GHZ 4GB 250GB 15.4" (1.205TL)

eski laptopta yaklaşl 10 gblık bi müzk arşvm vardı onu taşınabilir belleğe aldım o yzden laptopa herhangi bir şeklde müzk yüklemicem yani bunları göz önünde bulundurarak sizce ne almam gerekiyor..

Kız başına karar veremiyorum anlamıyorum daha doğrusu, yardım ederseniz çok sevinirm.. Şimdiden teşkr ederm..
    =)) :)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu iki model arasında şüphesiz ve tartışmasız asus öneririm. Harici ekran kartı (photoshop ve oyunlarda işe yarar), hdmi çıkışı (filmlerde işe yarar), işlemci (heryerde işe yarar) ve daha birçok özelliği toshibanın bu modelinden çok çok daha iyi.

Asus n50vc210dv sizi üzmeyecektir.

3. angelic84

angelic84 Yeni Üye

tşkr ederm asus ağırlıklı basıyoken bi anda Sony Vaio VGN-NS230E/S çıktı piyasaya..Napcam ben :'(

Sayfayı Paylaş