ASUSM51SN250DV CIHAZIMA XP KURDUM AÇILIRKEN DONUYOR YARDIM

Konu, 'Asus Notebook' kısmında capt.ibrahim tarafından paylaşıldı.

1. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

asus m51sn250 dv cıhazıma xp kurdum.driverlarını bu siteden de asusun kendi sitesinden de indirip kurdum(3-4 tane değişik xp cd si ile denedim)ama hepsindede bilgisayar ilk açıldığında hoşgeldiniz yazısından sonra donuyor.onkere açıtıysam en az 7sinde donuyor ve güc düğmesine basıp tektar tekrar başlatmak zorunda kalıyorum.düzgün açıldığında sorunsuz çalışıyor yani sadece başlarken yapıyor yardım lütfen

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorun belki ethernet kartından dolayı oluyordur.
    Acaba ethernet kablosu takılı mı?

3. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

ethernet kablosu takılı değil internete cep tel üzerinden gprs den bağlanıyorum

4. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

bu arada vistada böyle bir proplem yaşamıyorum

5. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

saka bey sanırım haklısınız ethernet driverinı kaldırıp dört beş kez açtım hepsinde de açıldı.bu sorunu nasıl çözebilirim.bide bilgisayar çok geç açılıyor.ethernet driveri yüklü veya yüksüz ikisindede çok geç açılıyor.msconfig başlangıçtan windows sistem hariç hepsinin tik ini kaldırdım yinede çok geç açılıyor.vistadan bile geç.

6. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

yokmu aynı sorunları yaşayan bu tip sorunları gören duyan anlayan :mrgreen:

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aygıt yöneticisinde ethernet aygıtına sağ tık özellikler ayrıntılara girip çıkan kodu yazar mısınız?
    Başka bir sürücü bulmaya çalışalım.

8. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

PCI\VEN_1969&DEV_1048&SUBSYS_14E51043&REV_B0\4&41FE850&0&00E0
    çok özür dilerim internete ceptelenden giriyorum iki gündür ceptelim bozuldu modem yanmış cevap yazamadım.
    ilgin için çok teşekkür ederim

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

10. capt.ibrahim

capt.ibrahim Yeni Üye

saka bey çok teşekkürler bilgisayar zil gibi oldu valla.yardımlarınız olmasa ne yapardım bilmem.değerli katkılarınızdan dolayı tekrardan çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş