Asus Z53F İnternete bağlanınca Notbook donuyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında gatem tarafından paylaşıldı.

1. gatem

gatem Yeni Üye

Herkese merhaba. Bende Asus Z53F Series notebook var. Sorunum notebook internete kablo ile yada wireless'ten bağlanınca 5-6 dakika sonra donuyor. Hiç bir işlem yapmıyor. Wireless'i kapatıp, ağ kablosunu da çıkarınca hiç bir sorun yaşamıyorum. Yani notebook kilitlenmiyor. Bir haftadan beri formattan formata uğraşıp duruyorum. Sorunun ethernet kartından olduğunu tahmin ediyorum. Ama güncelleyip, yenien yüklememe rağmen çözemedim. Asusa güvendim çok mağdur kaldım. Bütün işlerim aksadı. Forumda da baya bir araştırdım. Ama net bir çözüm bulamayınca kendi sorunumu yazayım dedim. Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum çok kötü bir durumdayım.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bilgisayar açılırken f9 a basarak recovery yapın hala düzelmediyse servise gönderin.

3. gatem

gatem Yeni Üye

Format atınca recovery de silindi artık yapamam. Servisten başka çözümü yokmu bunun.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

size recovery dvd leride verilmiş olmalı. Onlarlarda aynı işlemleri yapabilirsiniz.
    Yada başka ethernet sürücüleri ile denemelisiniz. forumda f3s serileri ile ilgili bir konu var. denemekten zarar gelmez.

Sayfayı Paylaş