Asus X52SA anakart driverı

Konu, 'Asus Notebook' kısmında tekinalp67 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tekinalp67

tekinalp67 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, Ben x52SA kullanıyorum vista home premium ile birlikte. Bilgisayarda bi uyku problemi var. Bilgisayarı uyku moduna geçirdiğim zaman kullanıcı kilitleniyor fakar uykuya geçmiyor sanki bilgisayar yeniden açılıyormuş gibi oluyor fan halen çalışıyor ve eskisi gibi çalışıyor. Microsoftla bu konu hakkında konuştum bana anakart driverını bir kere daha yüklemem gerektiğini söyledi. Asusun sitesinde aradım fakat bir türlü x52sa için uygun olan anakart yükleme linkini bulamadım baya bir karışık orası. Bilgisayar modellerine göre ayırmamışlar benim gördüğüm kadarıyla. Tabiki onu yüklediğimde sorunun çözülüp çözülmeyeceğini bilmiyorum ama denemekte fayda var bu arada başka fikirleri olan arkadaşlar varsa veya bu sorunla daha önce karşılaşmış olan arkadaşlar bana yardım ederse çok sevinirim.
    Teşekkürler
    Tekin Alp

2. tekinalp67

tekinalp67 Yeni Üye

Bu arada eklemeyi unuttuğum birşey daha var bilgisayarı açma kapama düğmesinin solundaki uyku moduna geçir tuşuna bastığımda error can't get environment variable diye bir hata alıyorum.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş