asus x51 ve x52

Konu, 'Asus Notebook' kısmında korhan_20 tarafından paylaşıldı.

1. korhan_20

korhan_20 Yeni Üye

arkadaşlar bende asus x51 var ama pek memnun değilim şu anda hala taksitleri devam ediyor ben bunu şu anda asus x52 ile değiştirebilir miyim böyle bir imkanım var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

satın aldığınız yerin durup dururken eki bilgisayarınızı iade alması pek olası değil bence. Belki ikinci el fiyatına satın alır.

3. korhan_20

korhan_20 Yeni Üye

hayır öyle değil yanlış anladın bende asus x51 var bunun taksitleri devam ediyor daha alalo 5 ay falan oldu bu ödediğim fiyatın üstüne ekleyip de x52 nin fiyatını ödesem olmaz mı acaba ya da bu olmazsa ben bu asus x51 i ne kadara satarım

4. hakzan

hakzan Yeni Üye

zaten ürünü almışsın istersen 15 günde olsa üründe herhangi bir aksilik olmadığı sürece geri almazlar üstüne X52nin fark parasını versende değişceğini zannetmem. 2.el fiyatlarını bilmiyorum ama aldığın fiyat ile, piyasanın şimdiki fiyatını göz önünde bulundurarak ona göre bir fiyat belirle satabilirsen sat.

5. digitali

digitali Yeni Üye

hayır dostum almazlar ve öyle birşey sözkonusu olmaz. 2. el piyasadan satabilirsin anca

6. silver1978

silver1978 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben xp kurdum 1 gb ek ram aldım makina çok stabil ve sağlıklı şekilde çalışıyor bende ufak bir masrafla çok ii bir laptop haline geliyor.

Sayfayı Paylaş