asus vista sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında akcakopat tarafından paylaşıldı.

1. akcakopat

akcakopat Yeni Üye

merhabalar foruma ilk mesajım bu benim şöylebi sorunum var bilgsayarımın markası asusf3sc 1.8 ghz olan var ve ilk aldıgımda vista yüklü olarak aldım ve vistayı begeniyorum fakat bilgisayarım çok yavas oyunları bile açamıyor donuyor sonra donup kalıyor.. sonra xp ye gectim hiçbir problem yok oyunlar falan hepsi çalısıyor. fakat benim bilgisayarım vistayı kaldırmıyormu? vistayı kaldırmıyorsa neden vista işletim sistemi yükleyip yolladılıar? yoksa vista yüklenirken hatalı yüklenmiş olabilrmi? herkese hayırlı geceler

2. justice

justice Yeni Üye

Ram upgrade yapmanızı öneririm. Sanırım 1GB ram var sisteminizde. 2 GB lık bir ram alırsanız sisteminiz daha da hızlanacaktır. Bu arada Vista service pack 1'i kurmayı da unutmayın. Kolay gelsin.

3. aysu1977

aysu1977 Yeni Üye

Merhaba 2 ay önce asus F9SG210 aldım, ancak cızırtı var, ayrıca usbyi güvenli kaldıramıyor servise gönderdim sorun yok diyerek yolladılar, çözümsüz kaldı, hiçbir laptopta bu sorunu duymadım, asus firması değil ama aldığım mağazadan bir görevli sorun normal bir sorun diyerek bunun vista ile ilgili olduğunu söyledi ancak ikna olamadım ve ne yapacağımı da bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş