Asus teknik servise ulaşamama problemi

Konu, 'Asus Notebook' kısmında oceanus tarafından paylaşıldı.

1. oceanus

oceanus Yeni Üye

Merhabalar
    Asus f5sl183dv modelinde olan bilgisayarım,kendi kendine takılıyor.Bilgisayarı çok kasacak bir uygulama içinde olmasam bile.Ve bunun için teknik servisi arıyorum fakat açan yok.Bir bilgisi olan var mı acaba?
    Teşekkürler

2. karaf

karaf Yeni Üye

İstanbul: 0 216 521 47 25
    Ankara: 0 312 480 6001

Yukarıdaki servis numaraları aradığınız numaralardan biri ise; mesai saatleri dışında aramış olma ihtimaliniz var mı acaba?

Ayrıca takılma dediğiniz şey birçok nedenden kaynaklanabilir?
    Bu takılmalar olduğu sırada CRTL+ALT+DEL tuşu ile Görev Yöneticisini inceleseniz işlemciyi veya belleği fazlaca kullanan programlar var mı? Sisteminize bulaşan bir virüs olabilir. Antivirüs kullanıyorsanız tarama yapıyor olabilir.

Açıkcası çok sebep olabilir, sanırım bize biraz daha detay vermeniz gerekiyor.

Not: F5SL serisi notebooklar başlığı ile devam edebilirsiniz diğer sorunlarınız için.
    asus-notebook-f4/asus-f5sl-serisi-notebooklar-f5sl183dv-f5sl200dv-t3498.html

3. oceanus

oceanus Yeni Üye

ctrl+alt+del kombinasyonu da inanın o takılmalar esnasında çalışmıyor.Henüz aradım teknik servis ankarayı yanıt yok.Istanbulu da aradım,çalışma saatleri hafta içi 9.00-18.00 arası imiş.Ankara içinde belki geçerli olabilir.Yeniden şansımı deneyeyim,teşekkür ederim.

4. gecemavisi

gecemavisi Yeni Üye

Slm arkadaslar;
    Bilgisarayımı Acronis True Image 9.0 programı yardımıyla yedek aldıgım bi tarihe geri yuklemek istediğimde "E000101F4:Acronis True İmage has not found any hard disk drivers." şeklinde bi uyarı geliyor ve yukleme işlemi gerceklesmiyor. Bu olay pc ye silemediğim bi virus girdikten sonra grceklesti. Bende 2 sürücüyede format attım ama gene aynı uyarıyı veriyor. Bide format attıktan sonra mavi ekran gelip pc yeniden baslıyordu, acaba harddiskim zarar görmüs olabilirmi? Yardım ederseniz severim, şimdiden tesekkurler.

Sayfayı Paylaş