Asus Teknik Servis Problemi

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mertbulakeri tarafından paylaşıldı.

1. mertbulakeri

mertbulakeri Yeni Üye

Merhabalar,

Asus teknik servis ile yaşadığım bir macerayı anlatmak istiyorumki asus alacak arkadaşlar vazgeçsin diye...

2008 ocak ayında 1280,00 tl karşılığı bir adet asus f3sr notebook aldım ve 2009 haziran ayında düşürene kadar normal kullandım.Notebook u düşürmem ile birlikte notebook açılmaz hale geldi(30 cm yükseklikten düşürdüm), açma tuşuna basınca 2 saniyeliğine asus yazısı gözüküyor ve makina kapanıyor idi.Asus teknik sevise kargo ile yolladım ve telefon ettim, dedilerki:tamir süresi en az 10 gün alır ve ücret çıkarsa biz size telefon ile ulaşır fiyatı bildiririz onay alırız ... Aradan 8-10 gün gibi bi süre geçmiştiki kargo şirketinden bi telefon aldım notebook unuz geldi dediler...Büyük bir sevinçle notebook u aldım birde baktım ki 720 $ + kdv istiyorlar... O günkü para ile 1320,00 tl yapıyor idi ve büyük bir hüzün ile tamirden vazgeçtim.Ardından sitenizden yeni noteebooklar bakmaya başladım.Ağustos ayında bi arkadaşımın ısrarı ile dışarıdan notebook tamiri yapan birine noteebook umu gösterdim ve tahmin edin ne oldu...Adam 3 saatte notebooku tamir etti ve dediki hiç para istemez bunun çok önemli bi şeyi yokmuş...Yani 1320,00 tl istenilen notebook u bedavaya tamir ettirdim....

Şimdi Asus alacak arkadaşlara sesleniyorum asusa güvenip notebook alacak arkadaşlar üstteki yazımı okuduktan sonra bence bir daha düşünsünler....Not: bu konuyu tamir edilen notebook um ile yazıyorum.... :lol: :lol: :lol:

2. yusufd84

yusufd84 Yeni Üye

asusun adi olduğu ortada aslında ama maalesef herkes kendini kandırıyor.yok yenilerinde sorun yok yok efendim aslında bu bixzim şanssızlığımız belliki çin malı bir marka tamam anakartları iyi olabilir ama şikayetvar.comda biraydan bu yana cevaplanmamış sorunlar var.alanakadar süpersiniz aldıktan sonra da bana ne.ve sanki ömrümüzde ilk defa bilgisayar kullanıyormuşuz gibi davranıyorlar

Sayfayı Paylaş