ASUS recovery hakkında....

Konu, 'Asus Notebook' kısmında kafucu tarafından paylaşıldı.

1. kafucu

kafucu Yeni Üye

benim asus n61ja model laptopım var...önceden f9 tusuna basarak recovery atıodum...daha sonra pc ye baska bi win7 yukledim...yükledikten sonra bilgisayarımda C-D-E ve RECOVERY diye bi sürücü ortaya çıktı...bundan sonra f9 a bastıgımda recovery atmıyor f9 tusuna bastıgımda win7 seçenegi geliyor enter basıyorum normal windows açılıyor....yapılabilcek bişey varmı...recovery cd si yok maalesef :S

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Recovery kısmına zarar vermiş olabilirsiniz.
    Eğer f9 ile çalışmıyorsa maalesef aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor.

3. kafucu

kafucu Yeni Üye

eger recovery dosyaları zarar gormus olsa RECOVERY adında 16,5gb lık bi sürücü ortaya çıkarmıydı...f9 tusuna bastıgımda çıkan pencerede bir bozukluk olabilirmi...çünkü recovery seçeneği gelmiyor...recovery seçeneği gelip ben recoveryi çalıstırıp hata vermesi gerekmiyormu eger recovery dosyaları bozulduysa...?

4. bebetom

bebetom Yeni Üye

Evet tabikide zarar görmus olabilir cogu recovery disk boyutlari birbirinden farkli mesela benim bilgisayarin recovery kopyasini aldim 5x 4.7 dvd aldi son 4 dvd full en sondaki 5nci 2.5 gb yani bayagi yuksek boyutlu.. Ama seninki öyle degilse ve zarar görmemisse madem recovery diskine erisimin var o zaman ordan diskini kopyalamayi dene?

5. kafucu

kafucu Yeni Üye

nasıl kopyalıyacagım? asus recovery burner programını açıyorum...bulunamadı diyor...baska kopyalama yolu varmı acaba...

Sayfayı Paylaş