asus parmak izi kullanımı hakkında yardım!!!!!!

Konu, 'Asus Notebook' kısmında meltem2005 tarafından paylaşıldı.

1. meltem2005

meltem2005 Yeni Üye

öncelikle herkese merhaba. böyle bir site bulduğuma çok sevindim.
    benim sorunum parmak izi okuyucusuyla ilgili. ben çok fazla teknik şeylerden anlamadığım için parmak izini aktif hale getirene kadar çok uğraştım. 1)parmak izi ile giriş yapabilmek için önce parola koymak şartmı yoksa sadece parmak iziyle giriş ayarlanabiliyormu? 2)benim laptop da iki yönetici tanımlı.yöneticiler biri kendi sayfasına girdikten sonra c den kullanıcıları açtıktan sonra parmak izi yada şifre olmadan giriş yapabiliyor. bunu değiştirebilirmiyiz....3)ayrıca birde guest yani misafir kullanıcı açtık ve bu kullanıcı diğer hesaplara giremiyordu. fakat ben bir belgeye bakmak için birkere parmak izi okutup giriş yaptım.artık hiç şifre yada parmak izi sormadan kullanıcı hesabına giriyor. bunu tekrar nasıl eski haline getirebilirim? 4) son olarak da guest hesabında görev çubuğu üzerinde nete giriş için bir ağa bağlan diye imge çıkmıyor. denetim masasından açmak zorunda kalıyorum. bunu nasıl ayarlayabilirim?

biraz uzun oldu sanırım ama yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. meltem2005

meltem2005 Yeni Üye

bir sorunum daha var. parmak izi ile ilgi... parmak izi ile oturumu açıyorum fakat kilitli dosyaları açamıyorum. ne şifre ile nede parmak izi ile. logon seçeneğini gösteriyon ve işlemi yapmaya çalışıyorum ama şifreyi ve parmak izini kabul etmiyor. dosyalarım kilitli kaldı. ne yapam gerek...

3. yabada

yabada Yeni Üye

meltem2005 Başlat/Programlar/Asus Security Center/My Identity tıkladığında sağ üst köşede Bilgisayarı açmak için kullandığın Kullanıcı Adın ve hemen üstünde de Log Off simgesi yer alır. Log Off a tıklayarak Asus Security Center'ı Kapatarak dosyalarının açabilirsin. Sonucu yazarsan sevinirim.

Sayfayı Paylaş