Asus P535'de WM6'dan WM5'e geri dönmek için gerekenler

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Asus p535'ine windows mobile 2006 kurup sorun yaşayanlar ya da memnun olmayanlar için bir dosya buldum ve paylaşmak istedim.
    Aşağıdaki dosyadan çıkan ve bilgisayarınızdan çalıştırdığınız bir program ile windows mobile 2005 e dönebiliyorsunuz.
    Tek sorun oluyor o da ingilizce windows mobile 2005 e geri dönmek zorunda olmanız.
    Bu sorunuda birkaç eklenti ile çözerek cihazınızı Türkçe'ye çevirebiliyorsunuz.

Gerekli dosyalar aşağıda;
    1. Asus p535 için wm6'dan wm5'e geçmek için gereken dosya : Link1 Şifre: "www.notebook.gen.tr"
    2. Asus p535 wm5'in menülerini Türkçe'ye çevirmek için gereken dosya: Link1 Şifre: "www.notebook.gen.tr"

NOT: Burada anlatılanları uygulamak ve verdiğimiz dosyaları kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Cihazınıza gelebilecek herhangi bir arızadan dolayı sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yukarıdaki dosya ile windows mobile 2005'e geri dönüş yapanları bir sorun bekliyor olacak.

Windows mobile 2006 Türkçe'ye geçiş yapmak isterken bölge kodu vb gibi salak bir hata vereceğinden normal yollarla geçiş yapılamıyor.

Bu sebeple Türkçe windows mobile 2006 işletim sistemine geçerken aşağıdaki dosyayı kullanmanız gerekiyor.

Crackli wm05'den Tükçe wm06'ya geçmek için gereken dosyalar: Link1 Şifre: "www.notebook.gen.tr

İndirdiğiniz dosyadan çıkan herşeyi minisd kartınıza atın. ASUS.UnlockLangID dosyasını çalıştırın. Daha sonra ise 2577 klasöründen autorun.exe yi çalıştırın. Detaylı anlatım ve bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Bu dosyanın kurulumunu bitirdikten sonra ingilizce olduğunu göreceksiniz.
    Panik yapmayın!

[highlight=#ffff00]İngilizce wm6'yı Türkçeye çevirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.[/highlight]

Bu dosyayı indirin.Şifre: "www.notebook.gen.tr
    İçinden çıkan 2577 klasörünü mini sd kartınıza kopyalayın. Aynısı var dediğinde üzerine yaza tıklayın.
    2577 klasörü içindeki autorun.exe dosyasını çalıştırın. 1 dakika içinde Türkçe'ye dönecektir.

NOT: Burada anlatılanları uygulamak ve verdiğimiz dosyaları kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Cihazınıza gelebilecek herhangi bir arızadan dolayı sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Sayfayı Paylaş