ASUS P535 ayıplı mal

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında mehmetboz tarafından paylaşıldı.

1. mehmetboz

mehmetboz Yeni Üye

Yaklaşık 3 ay önce ankaradan aldığım ve ses sıkıntıları yaşayarak Asus türkiye teknik(istanbul) servisine 14/04/2008 tarihinde gönderdiğim asus p535 ve yaklaşık 22 gün serviste kaldıktan sonra bana geri dönen cihazım olaydam tam bir iki ay sonra aynı sıkıntı ile teknik servise tekrar gönderilmiştir teknik servisten geldikten sonra p535 im 06/05/2008 de tekrar aynı sıkıntı ile servise gönderilmiş ve yaklaışık 11 gün sonra bana servisten cihaz kargo ile gönderilmiştir ve daha cihazın geldiği gün yani 18/05/2008 de ses sıkıntıları yeniden baş göstermiş ve gsm özelliğide devre dışı kalmıştır ve asus servisi ile yaptığım bu görüşmeler sonunda bana p535 cihazımın yeniden anakartını değiştirlip bana gönderileceği söylenmiştir bu servise telefonla ulaşmak tam bir kabus olup santralleri dahi arızalıdır( 0 bastığınız zaman direk sesli baştan başlamaktadır) tüketici yasalarını hiçe sayan ve aynı arızayı üç kere veren bir cihaz nasıl olurda tamir edilip bana gönderildiğini anlamakta güçlük çekiyorum TÜM TÜRKİYENİN BİLGİSİNE

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer 3 kere aynı arızadan gönderdiyseniz değişim yapacaklardır.
    Bu arada bu gibi cihazlarda anakartın değişmesi demek hemen hemen cihazın değişmesi ile aynı anlama geliyor. Anakart dışındaki kısımlar zaten kapak vs.

Sayfayı Paylaş