Asus P526 özellikleri, Resimleri ve ekran görüntüleri

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus'tan yeni bir pda telefon P526.

Asus p535 in ardından p526'yı duyurdu. Bu telefon'da telefon tuş takımı var. Ayrıca edge destekliyor ve botuyları abilerine göre daha küçük. Ancak tek eksi yönü var. Bu telefono wireless özelliği eklememişler.

Telefon özellikleri

Sistem : EDGE/GPRS/GSM 850/900/1800/1900
    Boyutlar : 110 x 58 x 15.4 mm 115g (Pille beraber)
    Pil : 1300 mAh Lithium-Ion
    Pil Omru :
    Bekleme Suresi 150 Saat (Kablosuz iletisime ve network baglantisina gore degisebilir)
    Konusma Suresi 4 Saat (Kablosuz iletisime ve network baglantisina gore degisebilir)

Renk : Gumus-Siyah
    Ekran : 2.6" TFT, 65K Renk, 240 x 320 Cozunurluk
    Isletim Sistemi : Microsoft Windows Mobile™ 6 Professional
    Islemci : TI OMAP 850 (200MHz) (intel in 400mhz islemcisinden daha iyi oldugu soyleniyor)
    GPS : Var, SiRF Star III Chip
    Mesajlasma : SMS/MMS/Email/MSN
    Kamera : 2 Mega-Pixel cozunurluk
    Video : MPEG4 destekli 30 FPS QCIF video / Windows Media Player 10
    Zil Sesleri : 128 Polyphonic MIDI ringtones, supports MIDI/MP3/WMA/WAV/AAC/ AAC+/AMR ve diger muzik formatlari
    Bellek : Dahili 128 MB Flash + 64 MB SDRAM ve Micro-SD giris yuvasi
    Java : J2ME (CLDC 1.1 + MIDP 2.0) Destekli
    Transfer : USB v1.1 / Bluetooth 1.2
    Programlar : IE, Word, Excel, Power Point (viewer), MSN, Alarm, Calendar, Organizer, File Manager, Telephone Book, Notebook, InBox, Voice Recognition
    Diger : Remote Presenter ile power point sunulari yaparken kablosuz olarak slayt degistirebilirsiniz.

Asus P526 Resimleri

Ekli Dosyalar:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Diger Resimler.

Ekli Dosyalar:

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ekli Dosyalar:

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Asus p526'nın gps özelliğini iyileştirmek için bir firmware çıktı.
    Aşağıdaki adımları izleyerek P526'nıza kurabilirsiniz.

1. Asus p526 gps update dosyasını indirin. (şifre="www.notebook.gen.tr")
    2. İndirdiğiniz dosyayı zipden çıkarıp pdanizde sd karta kopyalayın.
    3. Dosya gezginine gelip dosyayı çalıştırın.
    4. Download finish yazısı gelince ok'ye basın. Sol üst köşedeki ok'ye basın.
    5. Cihazı yeniden başlatın.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus Türkiye'den Bora bey geçenlerde p526 ile ilgili bir toplantıda cihazı tanıtmış.
    Videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

[flash2]http://www.metacafe.com/fplayer/928661/asus_p526_cep_bilgisayar.swf,400,345[/flash2]

6. justice

justice Yeni Üye

saka kardeşim bu asus p526 yı almayı düşünüyorum ama tam olarakta ne nedir ne değildir pek bilemedim. sen kullandım demişsin. Bu pda nın işlemcisi falan nasıl. kasma falan varmı. vede bunun gps sistemi nasıl. program falan kurmak gerekiyomuş. bu işlerden pek anlamadığım için yapabilirmiyim bilmiyorum. kardeş bi aydınlatırsan sevinirim. şimdiden saol.

NOT: Kardeş söyleyim dedimde site çok yavaşladı ve de bu portal işini halletsen güzel olacak hala anasayfaya direk girilmiyor ve de site kasıyor.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

P526 yı hala kullanıyorum.
    Bazen kasma yapıyor. Gps başarılı. İgo isimli programı kullanıyorum.
    en güzel yanı tuş takımı var, araba kullanırken inanılmaz kolaylık.

site için bağlantı hızımız artacak bu ay. İki katına çıkacak.Hız sorunu kalmaz.

8. justice

justice Yeni Üye

saka sormayı unuttum kusura bakma. kardeş bu cihazın kamerası nasıl . güzel fotoggraf çekimi varmı.

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

gündüz güzel ama gece çok başarılı değil.

10. tassin_35

tassin_35 Yeni Üye

arkadasım bende asus p526 kullanıom her seyınden memnunum amaa tek sorun ıcıne oyun kuramıom bana bı yardımcı olursan sevınırım :D
    kafayı yemek uzereyım cunku

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ppc için olan oyunları aratmanız gerekir Bazı oyunlar bilgisayar üzerinden kuruluyor. Bazıları ise cab dosyası şeklinde oluyor. Bu oyunları önce sd karta atıp daha sonra telefonun içinden dosya yöneticisi ile bulup açmak gerekiyor.

12. tassin_35

tassin_35 Yeni Üye

saolasın o sekılde denedım ama hala ben oyun kuramıorum oyun kurma ozurlu oldum sanırım eger senın elınde bu pda ya uygun bı kac oyun varsa maıl yoluyla yardımcı olurmusun tesekkur ederım

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

14. tassin_35

tassin_35 Yeni Üye

Tesekkur ederım senıde ugrastırdım bıraz saolasın :D

Sayfayı Paylaş