asus p50ij kamera ters gosteriyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında ellesar tarafından paylaşıldı.

1. ellesar

ellesar Yeni Üye

merhaba arkadaşlar yeni laptop aldım ve windows7 32bit kurulu pc de forumda bir konu var ona baktım

konu adresi : asus-notebook-f4/asus-notebookunuz-icin-dogru-web-kamera-surucusunu-bulma-t722.html

konuda anlatılanları uyguladım ama bir turlu kamerayı duzgun gosterir hale getiremedim laptopa uygun kamera driverinı yukledim bu seferde

İçindeki .inf uzantılı dosyayı bulamadım lütfen yardım edin su kamerayı nasıl düzeltirim nolur yardım simdiden herkeze cok teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus'un sitesinden yeni sürücü indirin. Denilen işlemleri yapalım. Daha sonra aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle diyerek yeni sürücüyü gösterin.

3. furkanhartavi

furkanhartavi Yeni Üye

Arkadaşım cevap burada:
    BİLGİSAYARIM SAĞ TIKLA AYGIT YÖNETİCİSİ GÖRÜNTÜLEME AYGITLARININ ALTINDA VAR BENDE AYNI LAPTOPLA SÜRÜMÜ KULLANIYORUM.ONU SAĞ TIKLA ÖZELLİKLERE GİR ORDAN AYRINTILARA GİR DONANIM KİMLİKLERİ ORDAN ÖRNEĞİN BENİM Kİ PID 5130 ORDA YAZAN PID_5130 BÖLÜMÜNÜ KOPYALA ASUS SUPPORT SİTESİNE GİR.http://support.asus.com/Download.aspx?S ... &p=3&s=233 sonra ordan windows 7 32 bit seç aşağı in kamera bölümüne orda bak pid_5130 olan bölüm alta gel evrensel dlm oraya tkla indir sonra o zip dosyasını masaüstüne at bir klasöre dizin olarak çıkart.sonra sürücü güncelleştir bölümünden bilgisayarımda sürücüyü bul işaretle o dizini seç (klasörü) sonra yüklenir.Yeniden başlatılsın mı cevabına evet de.

Sayfayı Paylaş