ASUS NVIDIA SORUNU ACİLL !!!!

Konu, 'Asus Notebook' kısmında cool-1st tarafından paylaşıldı.

1. cool-1st

cool-1st Yeni Üye

2 gün önce pc den program files aracılığıyla nvidia driverlerini kaldırdım bunun amacı oyunlardaki kasmalardı fakat yaptığımın hata olduğunu konu çözümlerine baktıktan sonra anladım.. sorunum için nerdeyse bütün siteleri gezdim ve çözüm yolu bulamadım tek çarem sizden gelen yardımlar bu sitenin destek açısından en iyisi olduğuna karar verdikten sonra konuyu burda açmayı seçtim.. öncelikle bir asus k52jc kullanıcısıyım ve nvidiayla ilgili olan herşeyi pcden sildim ancak geri yüklemek istediğimde asus.supporttan güncel vga driverlerini indiriyorum uyumlu donanın bulunamadı hatası veriyor.. nvidiadan güncel driverleri indiriyorum tekrar aynı hata veriyor. aygıt yöneticisine girdiğimde nvidia gözükmüyor sadece intel gözüküyor bu durumu nasıl halledebilirim ....ACİLLL YARDIM..... şimdiden teşekkürler....

2. Headquarters

Headquarters Yeni Üye

Farklı yüklemelere rağmen başarı sağlanamaması, NVIDIA'nın tamamen silenemediğini düşündürdü.
    Bir programla kayıt defterinizi temizledikten sonra kurmayı deneyiniz.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. cool-1st

cool-1st Yeni Üye

öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. yazdıklarınızı denedim fakat sonuç 0. Artık delirme noktasına ulaştım birdaha asus mu tövbe !!! Recovery yapamadım pc açılırken f9 tuşuna bastığımda windows başlat ibaresi ve geçiş için f8 e basın ibaresi beliriyor. F8 e bastığımda güvenli mod hata ayıklama olağan şekilde başlat vs. yazıyor acaba recovery silinmiş olabilirmi. Çünkü pc ilk aldığımda xp kurdurmuştum sonrada win7 kurdurdum silinmiş veya zarar görmüş olabilirmi ?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer siz recovery dosyalarınızı sildiyseniz bunun asus la ne ilgisi var ki?
    Recovery dvd lerinizi oluşturdunuz mu? Oluşturduysanız recovery işlemini dvdv den yapabilirsiniz.
    Yada format atıp işletim sistemini baştan kuracaksınız.

Sayfayı Paylaş