Asus Notebook Önerisi

Konu, 'Notebook Genel' kısmında mustify tarafından paylaşıldı.

1. mustify

mustify Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar

Üzün bir düşünce ve araştırmadan sonra marka olarak asus a karar verdim fakat model olarak aklımda tek bir sistem var

ASUS N61JQ JX092V fakat bu sistemi kullanan yada test edip inceleyen arkadaşlar varsa görüşlerini iletebilirmi yada o modelin

dışında şu cihazada bakabilirsin dedikleri bir model varmıdır. Bilgisayarı kullanım amacım genelde işyerinde ve evde kullanacağım.

tabiki oyunda oynamak isterim fiyat olarak ta 1500-2000 tl arası bir bütce ayırırım

sistemni şu ozellikleri içermesini istiyorum

DDR3 Ram 7200rpm Disk

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ASUS N61JQ JX092V diski 640gb ama 5400 rpm. onun dışında bütün özellikleri üst seviyede.

ASUS N61JQ JX092V ise 500gb diske sahip ama diskleri 7200rpm.

Sizin için kapasite değilde rpm önemliyse bunu alırsınız.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61 ... I_ID=48178

3. mustify

mustify Yeni Üye

önerdiğiniz cihaz çok sade tam istediğim gibi olurda ssd ucuzlarsa içindeki diski taşınabilir hafıza yapıp cihaza ssd takmak

4. mustify

mustify Yeni Üye

ya arkadaşlar halen kendime göre bir notebook bulamadım 19 Eyl 2010 tarihinden beri araştırmadayım fakat kafama takılan bazı şeyler var almışken iyisi olsun diyorum desktop ekran kartlarında olduğu gibi notebook ekran kartlarında da 64 bit 128 bit 256 bit gibi secenekler varmıdır ben en az 128 yaa 256 bit olmasını istiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı :D

edit: sitede varmış boyle birşey ona bakıyorum
    notebook-genel-f24/notebook-ekran-kartlari-siralamasi-t16.html

Sayfayı Paylaş