asus notebook lazım

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Organik01 tarafından paylaşıldı.

1. Organik01

Organik01 Yeni Üye

Selam sayın yöneticilerim ve saygı değer arkadaşlarım öncelikle iyi aksamlar diliyorum asus notebook almaya karar verdim. ama su anda hiç bir sitede asus notebook kalmadı bunu sebebini öğrenebilirmiyim..Bir cok alış veriş sitelerini dolaştım 13 notebook var onlarda t7000 geçmiyor bundan 6 7 ay önce t9000 ler ve t8300 t86000 epeyi vardı.... Birde Asus notebook bir model Önerirmisiniz.veya asus'Sa özel bir alış veriş sitesi varsa onu alabilirmiyim.?.. Simdiden Bütün Forumdaki arkadaşlarıma ve abilerime selamlar gönderiyorum... Cevabınızı bekliyorum iyi geçeler sağlıçakla kalın. [bravo]

Saka Abime Burdan Selamlar Bukadar Kişiyi Bu Forumda Toplamak Gerçekten Emek İster Allah BOL Ömür ve bol kazançlar versin insallah.. İşini Çok İyi Ve tertipli yapıyor.Bilgisayardan anlamayan birisi olsa saka abinin Resimli anlatımıyla olsun yazılı anlatımıyla olsun yapar...Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

kaç inç notebook alacaksınız, ne için kullanacaksınız gibi soruların cevaplarını yazarsanız ona göre model önerebiliriz. asus ta 10-15 farklı moel var şu an satılan.

Sayfayı Paylaş