Asus Notebook Batarya Sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında devilll07_bjk tarafından paylaşıldı.

1. devilll07_bjk

devilll07_bjk Yeni Üye

Asus N61JQ-Jx054V modelini 2010 Ağustosta aldım. 1 Hafta önce 1,5 saat giden sarjı bi anda 30 dk gidiyor gitmiyor. Ve birde dün akşam 1 kerede (pili değiştirmeniz yararlı olabilir) diye bir yazı çıktı. Bu sorun sizce neden olur ve nasıl çözülür....

Ya daha 5 ay oldu alalı böyle bi sorun çıktı sebebini anlayamadım bir türlü.
    Herhalde Servise göndercem mecburen...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hiç uğraşmadan servise gönderin, bir sorun varsa yüksek ihtimalle pili değiştirirler.
    iki yıl garantili sonuçta.

3. devilll07_bjk

devilll07_bjk Yeni Üye

Bende zaten öyle yapacağım başka yolu yok gibi. En iyisi garantiye göndermek. Acaba ne kadar zamanda geri gelir bilgisayar.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tahminen 1 haftada size dönmüş olur.

5. devilll07_bjk

devilll07_bjk Yeni Üye

Teşekkür ederim yardımınız için... [alkis]

6. Kursadalp

Kursadalp Yeni Üye

O sorunu ben de yaşadım. Sorun donanımda değil. Windows 7'de. 6 ayda bir batarya eskittim. Yenisini aldım. lapto kablo bağlı değilken aniden kapanıyo. Windows XP kurdum yanına. Bataryayı sonuna kadar kullanmak istediğim zaman XP ile açıyorum. Sorun yok.

7. setinya

setinya Yeni Üye

Merhaba
    Aynı sorun bendede vardı.ama benim laptopum 2 senelikti.Şarjı artık 10 dk gitmiyordu.Sonra hiç gitmez oldu adaptörü çeker çekmez kapanıordu.Servisi aradım yeni batarya almam gerektiğini söylediler ve Tam 300 TL + KDV gibi bir fiyat istediler.

Sayfayı Paylaş