ASUS N53JL-SZ030V NOTEBOOK

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mith tarafından paylaşıldı.

1. mith

mith Yeni Üye

Arkadaşlar Asus'un N53JL-SZ030V modeli genel özellikleri itibariyle çok hoşuma gitti. Acaba alıp kullanan varmı, cihazla herhangi bir sıkıntı yaşayan oldumu, bilgi paylaşımı yapabilirseniz sevinirim. İlgili cihazın detayları için http://www.notebook.gen.tr/modeller/2748/Asus-N53JL-N53JL-SZ030V.html

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Özellikleri gayet güzel,
    full hd olması, ddr3 1333 ram olması, 7200rpm disk olması, 2gb gt425 ekran kartı olması çne çıkan özellikleri.

N53 kasayı eksada gördüm, gayet şık.

3. mith

mith Yeni Üye

Sn saka, özellikle ekran kartı, yani GT 425M biraz düşük kalırmı diye aklımda soru işareti yapıyor. Mesela full hd film izlerken ekranda kasmalar ve donmalar yaparmı. Gerçi 2GB ekran belleğinin olması bir avantaj gibi ama emin olamıyorum..

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Full hd filmde bırakın gt425 i nvidianın en düşük kartı ion bile donma yapmıyor.

5. AggReSSiVe

AggReSSiVe Yeni Üye

Üründe Bluetooth 3.0 da kullansaydılar çok harika olacaktı ama 2.1 kullanışmış. USB 3.0 için ise optional yazıyor, bu ne demek anlamadım... Saka'nında dediği gibi tasarım gerçekten çok iyi ;)

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

N53jl olanlarda usb3.0 yok ama diskler ve ramler hızlı birde ekran kartı 2gb.

Sayfayı Paylaş