Asus n50vc210dv win7 ye geçiş

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Dizemen tarafından paylaşıldı.

1. Dizemen

Dizemen Yeni Üye

merhaba arkadaşlar genelde herkez vistadan xp ye döner ancak benim farklı bir isteğim olacak.Vistadan win 7 ye geçmeyi düşünüyorum bilgisayarımda

intel c2d 2.0 işlemci 4 gb ram Geforce 9300 512 ekran kartı oldugundan performansından memnunum bilgisayarımı sadece iş amaçlı kullandıgımdan fazlasıyla yetiyor.Win7 nin daha hızlı olduğunu duydum ancak asusun sitesinde driverlarını bulamadım.Tabi yazılımlarınıda Vista driverlarım ve programlarım win7 ye olurmu ?

Cihaz çok görsel eğer programlar vs çalışmaz derseniz geçmeyi düsünmem

Yorumlarınız için simdiden teşekkürler.

2. nightlovin

nightlovin Yeni Üye

Merhaba

Windows 7 Kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra tüm driverları otomatik olarak tanıyacaktır sonrasında eksiklik olursa üreticilerin websitelerinden temin etmen mümkün

kolay gelsin

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Windows 7 birçok sürücüyü baştan tanıyor. Bazı sürücüler ise windows update kısmından internetten yükleniyor. Daha da olmazsa vista sürücüleri ile sorun çözülüyor. Bence beklemenize gerek yok.

4. Dizemen

Dizemen Yeni Üye

tekrar merhaba konuyu hortlatma sebebim bu modelde dokunmatik tuşlar var ancak ben bir türlü bulamadım bunun yazılımını yardımcı olabilirmisiniz vista için olanı cdyi açmıyor açsa kurulabilir belkide

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sitemizde sürücüler bölümünde asus için programlar kısmında windows 7 için atk sürücülerini kurmanız gerekiyor.

Sayfayı Paylaş