ASUS mu??? HP mi??? ACİL LÜTFEN!!!

Konu, 'Asus Notebook' kısmında gecex tarafından paylaşıldı.

1. gecex

gecex Yeni Üye

Arkadaşlar ben bu 3 makinadan birini almak istiyorum yardım bekliyorum görüş ve önerilerinizi yazarsanız bayramdan sonra alacam şimdiden başta admin saka kardeşimin sonrada http://www.notebook.gen.tr kullanıcılarınında bayramı mübarek olsun.. [flowers]

modeller/1244/HP-Pavilion-DV6-1200-dv6-1241et-VJ853EA.html

modeller/1305/HP-HDX-X16-1300-X16-1330ET-NW743EA.html (FULL HD ekran)

modeller/1191/Asus-X61SF-X61SF280DV.html

bu 3 model arasında kaldım yardım lütfenn..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. gecex

gecex Yeni Üye

sayın saka bey karşılaştırma yaptım ama sizlerinde bilgi ve önerilerinizi almak isterim kullanan arkadaşlarımdan da tavsiye bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler..

4. Blueshadow

Blueshadow Yeni Üye

kardeş bende 1 hafta önce dv6 modelinden bi tane aldım, dert üstüne dert heleki XP kuracaksan eğer şimdiden Driver aramaya başla:) , ayrıca benim gibi sakın dış kasasınada aldanma, işçilik sıfır, bir haftada touch ped sol tuşu içine girdi yuh dedim bende bu kadarmı kötü malzeme kullanılır, bundan önce 3 yıl Asus kullanmıştım, AHHH nerde o asustaki sağlamlık...
    benden sana dost tavsiyesi ASUS aL kardeşim ASUS tan şaşma...

5. gecex

gecex Yeni Üye

Blueshadow kardeşim ilgi ve vermiş olduğun bilgi için çok sağolasın benimde asus f3 220dv serisi bilgisayarımı 4. kez servise yolladım 30 iş günü dolduğu için yenisini veya parasını talep edbilirsiniz dediler bende arıyorum asus kullandım ama şansızlığım f3 serisini seçmek olmuştu şimdide hp deniyeyim dedim ama vermiş olduğun bilgiler sonucunda biraz daha araştırayım...Blueshadow çok sağoalasınn ...

6. Blueshadow

Blueshadow Yeni Üye

Kardeşim evet seninki biraz şansızlık olmuş ama şansızlığına rağmen asus garantidede bir numara, kullanıcıyı mağdur etmiyo, en azından değişim seçeneğini sunmuşlar,
    Arkadaşlarımın kullandığı notebooklardan tavsiye edebilirim
    X61 serisinden olabilir
    bulabilirsen eğer M50, M51 serileri olabilir.
    iyice araştır karar ver kardeşim, ama HP alma derim seçim senin.

7. gecex

gecex Yeni Üye

Sonunda Asus X61SF280DV Modelinde karar kıldım ve aldım. http://www.teknobursa.com dan peşin 1850 tl. ye aldım, şimdilik herhangi bir sorun yok vede memnunum... [bravo]

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    En kısa sürede birkaç resim ve kısa bir incelemeyi asus forumuna eklersiniz umarım.

Sayfayı Paylaş