Asus m51ta

Konu, 'Asus Notebook' kısmında oki_pgs tarafından paylaşıldı.

1. oki_pgs

oki_pgs Yeni Üye

Sitenizdeki oneriler sayesinde bir cok driver sorununu alt edebildim oncelikle yardimlariniz icin tesekkur ederim.. Yurt disindan m51ta model Asus bir notebook aldim xp kurulumu yaptim bir cok driveri sorunsuz kurdum lakin su ati ekran kartinda takildim sitenizde onerdiginiz her seyi denedigimi saniyorum aslinda forum sayfanizda bu model yoktu ayni ekran karti olanlari denedim lakin olmadi sanirim bu urun turkiyede ya yeni cikti yada cikmak uzere... mobilty modder.net i denedim o da yardimci olmadi.. yardimci olursaniz gercekten cok sevinecegim.. Saygilar ve iyi calismalar..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. oki_pgs

oki_pgs Yeni Üye

Forumunuzda sorumu cevapladiginiz icin tesekkur ederim.. Cevabinizda gonderdiginiz linkteki driveri onceden denemistim ve basarili olamadim simdi size daha detayli bilgi vermesi acisindan donanim id numaralarini ve everest programi ile alinan listeyi goderiyorum inceleyip cevaplarsaniz cok sevinecegim.. Saygilar..

Asus M51Ta

Ati Radeon HD3650
    PCI\VEN_1002&DEV_9591&SUBSYS_18721043&REV_00\4&92B7792&0&0010

Ati Radeon HD3200
    PCI\VEN_1002&DEV_9612&SUBSYS_10621043&REV_00\4&B812B&0&2808

Display:
    Video Adapter ATI RS780M
    Video Adapter ATI Mobility Radeon HD 3650 (M86)
    3D Accelerator ATI Mobility Radeon HD 3650 (M86)
    3D Accelerator ATI RS780M

Multimedia:
    Audio Adapter ATI Radeon HDMI @ ATI RV635 - High Definition Audio Controller
    Audio Adapter Realtek Unknown @ ATI SB600 - High Definition Audio Controller

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş