ASUS M51Sn250DV

Konu, 'Notebook Genel' kısmında burock tarafından paylaşıldı.

1. burock

burock Yeni Üye

ASUS M51Sn250DV Almayı düşünüyorum Tahmini olarak 2.250 ytl bütçem var Bu laptop özelliklerinde başka markalardan da önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorm benim için en önemli kısmı şarjı 6 Cell pil tawmini NE KADAR gider normal kullanımda 1-1.5 Saattlerden bahsediyolar durum böyleyse hiç almayalm Xvga ekranın performansı nasıldır her açıdan aynı görüntü verirmi ? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler [bravo]

Hemen kurallara uyalım amacım genel kullanım msn ofis uygulamaları ve birazda güncel oyunlar yani performans olması gerekli

Liste fiyatı Görüştüğüm bilgisayarcımda 2.179 ytl Bazı K.kartlarına 12 taksit Diğer markalara da bakmalımıyım Asus işimi Fazlasıyla görürmü [alala]

2. mertberk

mertberk Yeni Üye

hemen al derim.. [bravo]

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bunun gibi harici ekran kartı ve iyi işlemci kullanan bütün notebooklar çok enerji harcarlar. Bu sebeple pilleri onboard ekran kartlı modeller kadar dayanmaz. Bu durum normaldir.

Notebook için fikirlerim kesinlikle olumlu yönde.

4. burock

burock Yeni Üye

Peki Üzerindeki 6CELL bataryayı 9CELL ile yenilesek Şarj süresi uzarmı Kararımı verdim zaten %99 alıcam birde şarj konusunu halledebilsek gerisi tamamdır [alala]

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tabiki uzar.

6. trombokinaz

trombokinaz Yeni Üye

bende asus m51sn250dv kullanıyorum..7 ay oldu hoparlör sorunu var menteşelerden sesler gelmeye başladı yüz tanıma sistemi okadar sağlıklı değil pil ömrü 2.5 saati geçmiyor...

Sayfayı Paylaş