ASUS M51SE240DV C2D T8300 3GB 250GB için yorumlarınız

Konu, 'Asus Notebook' kısmında nBook tarafından paylaşıldı.

1. nBook

nBook Yeni Üye

Arkadaşlar yeni olduğumdan dolayı öncelikle merhaba demek istiyorum.
    Araştırmalarım sonucu bu modeli almaya karar verdim. Ancak bazı önyargılarım var ve bunlarda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

- İlk önce sormak istediğim Asus markasını dizüstü dünyasında nasıl değerlendirirsiniz?
    - Teknik servisi nasıldır?
    - Uzun süreli (10-12 saat) kullanımlarda çok ısınır mı?
    - Garanti kapsamı yurtdışını (AB ülkeleri) da kapsar mı acaba?

Son olarak ürünü Gold Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum ve Gold hakkında düşünceleriniz nelerdir?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. Asus dünyada kendi markasıyla üretim yapıp satan birinci firma. Bütün markalar arasında da yedinci. Türkiye de geçen çeyreği 3. kapattı. (Anasayfa haberlerimizde detayı var)

2. Teknik servisini kendisi veriyor. Dolayısı ile 3. parti firmalar yerine direk asus la muhatap oluyorsunuz. Kargo ücretsiz çalışılıyor.

3. Sıcaklık ortama göre değişebilir. Bende a8jn var. Günlerce açık kalıyor. Henüz ısınmadan dolayı bir sorun yaşamadım.

4. Bilgisyaarı almak dışında gold bilgisayar ile bir işiniz yok. Notebookta sorun çıkarsa muhatabınız asus oluyor. Gold Bu aralar %20 indirim yapıyor. Bence satın almak için en iyi zaman.

3. nBook

nBook Yeni Üye

İlk öce aydınlattığnız konular için çok teşekkürler.
    Benimde Gold'tan alma isteğim indirim kampayasından dolayı.

- Acaba Asus bana yurtdışında da teknik servis sağlayabilir mi?

Bİr de klavyeyi ingilizce Q olarak değiştirmek mümkün mü?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bütün asus notebooklarda uluslararası garanti var. Ancak klavyeyi satın almanız gerekecek bence.

Sayfayı Paylaş