Asus M50Vm serisi notebooklar ( M50Vm253BD )

Konu, 'Asus Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

nvidia hdmi driver olarak indirdiğiniz o exe dosyasına tıkladığınızda kendisini şu klasöre açar. Siz sürücü adresi olarak
    C:\NVIDIA\SystemTools\10.3.0.23 ya da C:\NVIDIA\SystemTools\10.3.0.23\HDAudio klasörlerini göstermeyi dener misiniz.

Bilinmeyen aygıt için ekteki dosyayı kurar mısınız?

Ekli Dosyalar:

2. truyka

truyka Yeni Üye

valla sakacım çok teşekkür ederim sanada zahmet oluyor.
    şey diycem o bilinmiyen aygıt gitti de öbürünü hala tanamıyor.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o aygıta sağ tıklayarak modem sürücüsünün olduğu klasörü gösterdiniz mi?
    Yada internetten gncelle der misiniz

4. truyka

truyka Yeni Üye

sakacım çok teşekkür ederim tüm zahmetlerin için eline koluna gözüne sağlık ama
    vistaya geri dönüyorum çünkü xp de de mutlu olamadım (driver, o, bu, şu gibi)
    vista da çeşitli programlarla(tune up gibi) performansı arttırmayı düşünüyorum
    herkese kolay gelsin

5. benzx55

benzx55 Yeni Üye

70 gün önce asus m50vm253 bd laptop aldım boğaziçi garantili
    kendim bir firmanın bilgisayarlarına bakmaktayım vE bi çok sorunu çözebilmekteyim ama bu ses sorununu malesef çözemedim
    kısaca açıklayayım laptop açılrken asus logosu gelirken ses çıkıyo bi sorun yok ama vista logosu açılırken ses çıkmıyo ve açıldıkdan sonra da ses çıkmıyo bir müzik dinlerken malesef ses yok ama kulaklığı takınca ses çıkıyo kulaklıkda herşey normal
    speakerlerden malesef ses çıkmıyo speakerlerde sorun olsa asus logosu gelince ses çıkmaması lazım bence
    saatin oradan ses ikonunna tıklayıp ayarları değiştirsemde sorun çözülmüyor

güvenli modda çalıştırdığımda ses iconu kırmızı çarğı işaretli oluyo tıkladığımda bu bilgisayara sesi açmak istermisiniz yazısı çıkıyor evet deyince bu bilgisayar ses çalamaz demekde
    şimdi sistem recovery yi kullanarak formaat atım ama sorun halen çözülmüş değil
    sorunun nerden kaynaklandığı konusunda yarıma ihtiyacım var

birde aşka bi sorunda şimdiki format attığım güne kadar performans puanım vistada 5,0 ken formattan sonra 4,8 e düştü bununda bi açıklamasını bulamadım
    yani saçmalık gibi geldi
    hiç proğram yüleledim ama 0.2 puan bir anda nasıl düşer

6. benzx55

benzx55 Yeni Üye

sorunu çözdüm arkadaşlar ses drıverini kaldırın ve makinayı kapatıp açın açınca otomatik yüklüyor
    sorun hallolmuş oluyor [melek]

7. elsad

elsad Yeni Üye

arkadaslar bendede m50vn model var makinada beyemdediyim ozellik su ki asusun ayni isimde farkli modellerinin olasi
    mesela azerbaycandaki vn le turkiyedeki vn nin farkli olmasi
    diger kotu yani ses hoparlorlerinin zayifligi mesela nokianin 6630 cep telefonunun ses duzeyi ile ayni seviyede.
    NERDE TOSHIBANIN HORMON KORDONU
    SUNUDA BILDIRIM BENDEKI MAUSUN MUZIK PLAYER TUS TAKIMI TURKIYEDEKIYLE FARKLI

8. egemenkons

egemenkons Yeni Üye

Arkadaşlar CASPER NIRVANA CPQ-Q900-4M35 ile bu bilgisayarı karşılaştırabilir miyiz hangisi tercih edilmeli sizce

9. yeappa

yeappa Yeni Üye

Asus m50vm XP üzerinde tüm touchpad ve ATK sürücülerini başarıyla kurdum.
    Fakat bir türlü MEDIA MODE geçiş tuşunu çalıştıramadım.

Touchpad ON/OFF tuşunu çalıştıran arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Site ve sürücüler için çok teşekkürler

10. cemeday

cemeday Yeni Üye

merhaba arkadaşlar
    ben yeni bir adet asus m50vm notebook aldım. vista yüklü olarak geldi. Ben xp yüklemek için cd takıyorum ve kurma için ön yüklemeler başlayınca şöle bi hata veriyor. "Bilgisayarınız zarar görmemesi için windows kapatıldı vs" mavi bir ekranda yarım sayfalık bişeyler yazıyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı acaba, çok acil bi şekilde ihtiyacım var.
    Şimdiden herkese teşekkür edferim

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

lütfen tamamı kalın yazmayınız.
    xp kurulumu ilk sayfada anlatılıyor.

12. _şimşek_

_şimşek_ Yeni Üye

Öncelikle Merhaba :) Yeni üye oldum ve bu da ilk mesajım. Sizlerle SmartLogon Manager uygulaması ve yüz tanıma özelliğiyle ilgili bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Bu programa yüzümü tanıtıyorum, 30 adet resim çekiyor kendiliğinden. Oturumu kapat aç yapıyorum yüzümü kare içine alıp oturumumu açıyor. Fakat başka bir odaya geçtiğimde veya arkaplan değiştiğinde yüzümü tanıyamıyor. Bu özelliği her ortamda sorunsuz kullanabilen arkadaşlar var mı.? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... [imdat]

13. tazmania79

tazmania79 Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba ben bu ürünü ilk geldiği zamanda almıştım.Çok memnun kaldım ve win7 64 bit kurmak istiyorum.Fakat 64 bit driverlarına sağlıklı şekilde ulaşamıyorum.64 bit win7 driverı konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Birde bu driverlarda kurulum sırası ne şekilde olmalıdır? Teşekkürler.

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

önce çipset sürücüsünü kuracaksınız. windows 7 genelde sürücüleri kendisi tanır.
    Aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıt olursa buraya donanım kimlikleirni yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

Sayfayı Paylaş